Zažijte okouzlující lesk a třpytivé efekty s jemnými třpytkami Izink Glitter! S tímto novým praktickým balením můžete snadno přidat trochu záře do vašich barev, gelů nebo lepidel a vaše umělecké dílo se bude třpytit jako pravé diamanty. Buďte kreativní a přidejte do svých projektů nádherný lesk, který okouzlí každého pozorovatele. S třpytky Izink Glitter budou vaše motivy zářit jako nikdy předtím! Hlavní parametry: - Jemné třpytky pro třpytivé efekty - Nové praktické balení - Ideální pro přidání... Celý popis

Koupit za 55 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Zažijte okouzlující lesk a třpytivé efekty s jemnými třpytkami Izink Glitter! S tímto novým praktickým balením můžete snadno přidat trochu záře do vašich barev, gelů nebo lepidel a vaše umělecké dílo se bude třpytit jako pravé diamanty. Buďte kreativní a přidejte do svých projektů nádherný lesk, který okouzlí každého pozorovatele. S třpytky Izink Glitter budou vaše motivy zářit jako nikdy předtím!

Hlavní parametry:
- Jemné třpytky pro třpytivé efekty
- Nové praktické balení
- Ideální pro přidání lesku do barev, gelů nebo lepidel
- Vytvořte unikátní a zářivé designy
- Dostupné v různých odstínech pro různorodé možnosti tvorby
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Aladine
Barva tyrkysové

Články odjinud