Rozjasněte své tvůrčí projekty a dejte jim nádech luxusu s jemnými třpytkami Izink Glitter! S tímto novým praktickým balením můžete snadno přidat třpyt a lesk do vašich barev, gelů nebo lepidel a vaše výtvarné nápady se okamžitě promění v zářící mistrovská díla. Díky těmto třpytkám budou vaše motivy zářit jako pravé diamanty a přilákají pozornost každého diváka. Buďte hvězdou ve světě tvoření s třpytky Izink Glitter! Hlavní parametry: - Jemné třpytky pro přidání lesku a třpytu do barev, gelů nebo... Celý popis

Koupit za 55 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Rozjasněte své tvůrčí projekty a dejte jim nádech luxusu s jemnými třpytkami Izink Glitter! S tímto novým praktickým balením můžete snadno přidat třpyt a lesk do vašich barev, gelů nebo lepidel a vaše výtvarné nápady se okamžitě promění v zářící mistrovská díla. Díky těmto třpytkám budou vaše motivy zářit jako pravé diamanty a přilákají pozornost každého diváka. Buďte hvězdou ve světě tvoření s třpytky Izink Glitter!

Hlavní parametry:
- Jemné třpytky pro přidání lesku a třpytu do barev, gelů nebo lepidel
- Nové praktické balení pro snadné použití
- Vytvořte zářící a luxusní efekty ve vašich výtvarných projektech
- Ideální pro scrapbooking, kartonáž, mixed media a další tvůrčí techniky
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Aladine
Barva tyrkysové

Články odjinud