Získejte svůj čas na záření s novými jemnými třpytkami Izink Glitter! S těmito třpytkami můžete jednoduše přidat jiskru do vašich barev, gelů nebo lepidel a vaše umělecké motivy budou zářit jako pravé diamanty. Díky novému praktickému balení je použití třpytek snadné a pohodlné. Buďte středem pozornosti a nechte svou kreativitu ZAZÁŘIT s třpytky Izink Glitter! Hlavní parametry: - Jemné třpytky pro přidání jiskry do barev, gelů nebo lepidel - Zajišťují zářivý efekt podobný pravým diamantům - Nové... Celý popis

Koupit za 55 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Získejte svůj čas na záření s novými jemnými třpytkami Izink Glitter! S těmito třpytkami můžete jednoduše přidat jiskru do vašich barev, gelů nebo lepidel a vaše umělecké motivy budou zářit jako pravé diamanty. Díky novému praktickému balení je použití třpytek snadné a pohodlné. Buďte středem pozornosti a nechte svou kreativitu ZAZÁŘIT s třpytky Izink Glitter!

Hlavní parametry:
- Jemné třpytky pro přidání jiskry do barev, gelů nebo lepidel
- Zajišťují zářivý efekt podobný pravým diamantům
- Nové praktické balení usnadňuje použití
- Ideální pro všechny druhy uměleckých projektů
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Aladine
Barva zelené

Články odjinud