Rozjasněte své tvořivé projekty a dejte jim nádech luxusu s jemnými třpytkami Izink Glitter! S těmito třpytkami můžete snadno přidat šmrnc do svých barev, gelů nebo lepidel a vaše umělecké výtvory budou zářit jako pravé diamanty. Nové praktické balení vám usnadní aplikaci a umožní vám snadno dosáhnout dokonalého výsledku. Buďte hvězdou každého projektu a nechte svou kreativitu zazářit s třpytky Izink Glitter! Hlavní parametry: - Jemné třpytky pro přidání lesku a zářivosti - Snadné použití s barvami,... Celý popis

Koupit za 55 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Rozjasněte své tvořivé projekty a dejte jim nádech luxusu s jemnými třpytkami Izink Glitter! S těmito třpytkami můžete snadno přidat šmrnc do svých barev, gelů nebo lepidel a vaše umělecké výtvory budou zářit jako pravé diamanty. Nové praktické balení vám usnadní aplikaci a umožní vám snadno dosáhnout dokonalého výsledku. Buďte hvězdou každého projektu a nechte svou kreativitu zazářit s třpytky Izink Glitter!

Hlavní parametry:
- Jemné třpytky pro přidání lesku a zářivosti
- Snadné použití s barvami, gely nebo lepidly
- Balení v novém praktickém designu
- Ideální pro různé druhy tvořivých projektů
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Aladine
Barva zelené

Články odjinud