Rozjasněte své kreativní projekty a dejte jim nádech luxusu s jemnými třpytkami Izink Glitter! S těmito třpytkami můžete přidat zářivý lesk do svých barev, gelů nebo lepidel a vaše umělecké motivy se budou třpytit jako pravé diamanty. Nové praktické balení vám umožní snadno a pohodlně aplikovat třpytky na vaše výtvory. Buďte hvězdou každého projektu a nechte svou kreativitu zazářit s třpytky Izink Glitter! Hlavní parametry: - Jemné třpytky pro zářivý lesk - Ideální pro barevné gely nebo lepidla... Celý popis

Koupit za 55 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Rozjasněte své kreativní projekty a dejte jim nádech luxusu s jemnými třpytkami Izink Glitter! S těmito třpytkami můžete přidat zářivý lesk do svých barev, gelů nebo lepidel a vaše umělecké motivy se budou třpytit jako pravé diamanty. Nové praktické balení vám umožní snadno a pohodlně aplikovat třpytky na vaše výtvory. Buďte hvězdou každého projektu a nechte svou kreativitu zazářit s třpytky Izink Glitter!

Hlavní parametry:
- Jemné třpytky pro zářivý lesk
- Ideální pro barevné gely nebo lepidla
- Balení v novém praktickém provedení
- Dávkovač umožňuje přesné dávkování třpytek
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Aladine
Barva fialové

Články odjinud