Přineste svým tvořivým projektům nový rozměr s jemnými třpytkami Izink Glitter! S novým praktickým balením můžete snadno přidat třpyt a lesk do vašich barev, gelů nebo lepidel a vaše umělecké dílo bude zářit jako skutečné diamanty. Tyto třpytky jsou ideální pro všechny, kdo chtějí přidat něco extra do svých výtvarných projektů a vytvořit opravdové skvosty plné lesku a elegance. Buďte hvězdou každého tvořivého workshopu a nechte svou kreativitu zazářit s třpytky Izink Glitter! Hlavní parametry:... Celý popis

Koupit za 55 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Přineste svým tvořivým projektům nový rozměr s jemnými třpytkami Izink Glitter! S novým praktickým balením můžete snadno přidat třpyt a lesk do vašich barev, gelů nebo lepidel a vaše umělecké dílo bude zářit jako skutečné diamanty. Tyto třpytky jsou ideální pro všechny, kdo chtějí přidat něco extra do svých výtvarných projektů a vytvořit opravdové skvosty plné lesku a elegance. Buďte hvězdou každého tvořivého workshopu a nechte svou kreativitu zazářit s třpytky Izink Glitter!

Hlavní parametry:
- Jemné třpytky pro přidání lesku a třpytu do barev, gelů nebo lepidel
- Nové praktické balení pro snadné použití
- Ideální pro výtvarné projekty a zdobení různých povrchů
- Vytvořte efekt diamantů a dejte svým výtvorům luxusní vzhled
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Aladine
Barva fialové

Články odjinud