Rozjasněte své tvořivé projekty a dejte jim nádech luxusu s jemnými třpytkami Izink Glitter! S těmito třpytkami můžete snadno přidat špetku lesku do svých barev, gelů nebo lepidel a vaše vytvořené motivy budou zářit jako pravé diamanty. Nové praktické balení vám usnadní aplikaci třpytek a umožní vám tvořit s maximální precizností. Buďte středem pozornosti a nechte svou kreativitu zazářit s třpytky Izink Glitter! Hlavní parametry: - Jemné třpytky pro přidání lesku do barev, gelů nebo lepidel - Balení... Celý popis

Koupit za 55 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Rozjasněte své tvořivé projekty a dejte jim nádech luxusu s jemnými třpytkami Izink Glitter! S těmito třpytkami můžete snadno přidat špetku lesku do svých barev, gelů nebo lepidel a vaše vytvořené motivy budou zářit jako pravé diamanty. Nové praktické balení vám usnadní aplikaci třpytek a umožní vám tvořit s maximální precizností. Buďte středem pozornosti a nechte svou kreativitu zazářit s třpytky Izink Glitter!

Hlavní parametry:
- Jemné třpytky pro přidání lesku do barev, gelů nebo lepidel
- Balení obsahuje praktický aplikátor pro snadnou aplikaci
- Vytvořte zářivé motivy, které budou připomínat pravé diamanty
- Ideální pro tvoření vlastních ozdob, doplňků nebo dekorací
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Aladine
Barva fialové

Články odjinud