ALFA PLAM peletová kamna s výměníkem COMMO 12 ECO 12 kW v černé barvě jsou skvělým doplňkem pro vaši otopnou soustavu. Tyto kamna kombinují špičkové materiály s moderním designem a nejnovější technologií z EU. Díky keramickému sklu odolávajícímu vysokým teplotám a litinovému topeništi zajišťují tyto peletová kamna spolehlivý a efektivní způsob vytápění. S množstvím programů a nastavení uspokojí potřeby každého uživatele a umožní jednoduché plánování topení na denní nebo týdenní bázi. Díky akustickému... Celý popis
Koupit za 81 725 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
89 %
Alfa Plam Commo 12 ECO TV černá
Doprava:
zdarma
Skladem
81 725 Kč
Koupit za 81 725 Kč
Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
ALFA PLAM peletová kamna s výměníkem COMMO 12 ECO 12 kW v černé barvě jsou skvělým doplňkem pro vaši otopnou soustavu. Tyto kamna kombinují špičkové materiály s moderním designem a nejnovější technologií z EU.
Díky keramickému sklu odolávajícímu vysokým teplotám a litinovému topeništi zajišťují tyto peletová kamna spolehlivý a efektivní způsob vytápění. S množstvím programů a nastavení uspokojí potřeby každého uživatele a umožní jednoduché plánování topení na denní nebo týdenní bázi.
Díky akustickému alarmu budete vždy vědět, kdy je třeba zasáhnout, ať už jde o nedostatek paliva nebo jiné potenciální problémy. S vysokou účinností 97 % a kapacitou zásobníku na pelety 21 kg jsou tato kamna nejen účinná, ale také praktická a snadno ovladatelná.
Hlavní parametry:
- Rozměr Š x V x H: 570 x 940 x 500 mm
- Hmotnost: 165/185 kg (netto/brutto)
- Celkový výkon: 12 kW
- Výkon do vody: 10,5 kW
- Výkon do prostoru: 1,5 kW
- Objem vody: 27 l
- Kapacita zásobníku na pelety: 21 kg
- Účinnost: 97 %
- Max. doba provozu bez přikládání: 26,2 h
- Spotřeba pelet: 0,8/2,5 kg/h
- Průměr odkouření: 80 mm
- Vytápěcí schopnost: 180 - 300 m3, 72 - 120 m2
Díky keramickému sklu odolávajícímu vysokým teplotám a litinovému topeništi zajišťují tyto peletová kamna spolehlivý a efektivní způsob vytápění. S množstvím programů a nastavení uspokojí potřeby každého uživatele a umožní jednoduché plánování topení na denní nebo týdenní bázi.
Díky akustickému alarmu budete vždy vědět, kdy je třeba zasáhnout, ať už jde o nedostatek paliva nebo jiné potenciální problémy. S vysokou účinností 97 % a kapacitou zásobníku na pelety 21 kg jsou tato kamna nejen účinná, ale také praktická a snadno ovladatelná.
Hlavní parametry:
- Rozměr Š x V x H: 570 x 940 x 500 mm
- Hmotnost: 165/185 kg (netto/brutto)
- Celkový výkon: 12 kW
- Výkon do vody: 10,5 kW
- Výkon do prostoru: 1,5 kW
- Objem vody: 27 l
- Kapacita zásobníku na pelety: 21 kg
- Účinnost: 97 %
- Max. doba provozu bez přikládání: 26,2 h
- Spotřeba pelet: 0,8/2,5 kg/h
- Průměr odkouření: 80 mm
- Vytápěcí schopnost: 180 - 300 m3, 72 - 120 m2
Parametry
| Výrobce | Alfa Plam |
| Vytápěcí schopnost | 300 m3 |
| Průměr kouřovodu | 80 mm |
| Druh vytápění | tuhá paliva |
| Výška | 94 cm |
| Barva | černá |
| S teplovodním výměníkem | ano |
| Na dřevo | ano |
| Na pelety | ano |
| Vývod kouřovodu | zadní |
| Hmotnost | 165 kg |
| Jmenovitý výkon | 12 kW |
| Šířka | 57 cm |
| Hloubka | 50 cm |
| Materiál | litinová |
| S ASDP regulací | ano |
| Účinnost spalování | 97 % |