Sporák ALFA 70 DOMINANT ECO od značky ALFA PLAM je spojením dokonalého vaření, pečení a topení v jednom zařízení. S vysokou kvalitou konstrukce a použitých materiálů se jedná o spolehlivou volbu pro každou domácnost. Moderní design spojený s jednoduchou obsluhou tvoří skvělý koncept značky ALFA PLAM, který je vhodný pro spalování dřeva i uhlí. Tento sporák prošel testy kvality v renomovaných českých a německých zkušebních ústavech, jako jsou SZú Brno a RRF Oberhausen. Regulace primárního a sekundárního... Celý popis
Koupit za 24 959 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Sporák ALFA 70 DOMINANT ECO od značky ALFA PLAM je spojením dokonalého vaření, pečení a topení v jednom zařízení. S vysokou kvalitou konstrukce a použitých materiálů se jedná o spolehlivou volbu pro každou domácnost. Moderní design spojený s jednoduchou obsluhou tvoří skvělý koncept značky ALFA PLAM, který je vhodný pro spalování dřeva i uhlí. Tento sporák prošel testy kvality v renomovaných českých a německých zkušebních ústavech, jako jsou SZú Brno a RRF Oberhausen.
Regulace primárního a sekundárního spalování je umístěna na dvířkách popelníku a topeniště, což usnadňuje ovládání. Sporák je vybaven šuplíkem na palivo a odolným smaltovaným plechem s odolností až do 800°C. Dvojité sklo trouby s vestavěným teploměrem a dvěma polohami dvířek trouby zajišťují pohodlné použití v každém ročním období.
Hlavní parametry:
- Rozměry: 700 x 600 x 850 mm
- Rozměry trouby: 330 x 440 x 260 mm
- Hmotnost: 110 kg
- Jmenovitý výkon: 6,7 kW
- Účinnost: 83,7 %
- Vytápěcí schopnost: 150 m3, 60 m2
- Průměr kouřovodu: 120 mm
- Vývod kouřovodu: boční + horní
- Palivo: palivové dřevo / ekobrikety
Regulace primárního a sekundárního spalování je umístěna na dvířkách popelníku a topeniště, což usnadňuje ovládání. Sporák je vybaven šuplíkem na palivo a odolným smaltovaným plechem s odolností až do 800°C. Dvojité sklo trouby s vestavěným teploměrem a dvěma polohami dvířek trouby zajišťují pohodlné použití v každém ročním období.
Hlavní parametry:
- Rozměry: 700 x 600 x 850 mm
- Rozměry trouby: 330 x 440 x 260 mm
- Hmotnost: 110 kg
- Jmenovitý výkon: 6,7 kW
- Účinnost: 83,7 %
- Vytápěcí schopnost: 150 m3, 60 m2
- Průměr kouřovodu: 120 mm
- Vývod kouřovodu: boční + horní
- Palivo: palivové dřevo / ekobrikety
Parametry
| Výrobce | Alfa Plam |
| Barva | bílé |
| Varianta | pravé |
| Hmotnost | 125 kg |
| Výška | 85 cm |
| Šířka | 70 cm |
| Hloubka | 60 cm |
| Výkon | 6.3 kW |
| Průměr kouřovodu | 120 mm |
| Vývod kouřovodu | boční i horní |
| Trouba | s troubou |
| S popelníkem | ano |
| Se sekundárním spalováním | ano |
| Sporáky s troubou na tuhá paliva | ano |