Vyšívací kruh je nepostradatelným pomocníkem pro každého milovníka ručního vyšívání. Tento vyšívací kruh je vyroben z kvalitního plastu a disponuje praktickým stahovacím šroubem, díky kterému můžete snadno a pevně upevnit vyšívací předlohu. S tímto sadou získáte hned 5 barevně odlišených kruhů s různými vnitřními průměry - 13.8 cm, 16.5 cm, 19.5 cm, 22.5 cm a 25.4 cm. Díky nim budete mít možnost vyšít různě velké vzory a motivy s precizností a pohodlím. Hlavní parametry: - Materiál: plast - Počet... Celý popis

Koupit za 133 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Vyšívací kruh je nepostradatelným pomocníkem pro každého milovníka ručního vyšívání. Tento vyšívací kruh je vyroben z kvalitního plastu a disponuje praktickým stahovacím šroubem, díky kterému můžete snadno a pevně upevnit vyšívací předlohu. S tímto sadou získáte hned 5 barevně odlišených kruhů s různými vnitřními průměry - 13.8 cm, 16.5 cm, 19.5 cm, 22.5 cm a 25.4 cm. Díky nim budete mít možnost vyšít různě velké vzory a motivy s precizností a pohodlím.

Hlavní parametry:
- Materiál: plast
- Počet kruhů v sadě: 5 ks
- Barevně odlišené kruhy
- Vnitřní průměry kruhů: 13.8 cm, 16.5 cm, 19.5 cm, 22.5 cm, 25.4 cm
- Praktický stahovací šroub pro snadné upevnění vyšívací předlohy
Zobrazit více

Články odjinud