S rychleschnoucí barvou na značení matek už nebude označování vašich matek žádný problém. Stačí jemně přimáčknout matku na molitan, aplikovat barvu na záda matky pomocí hrotu tužky a počkat, než barva zaschne. Pak už můžete matku bezpečně vrátit zpět do úlu. Popisovač na olejové bázi je skvělým pomocníkem pro označování různých materiálů, jako jsou kabely, plastové obaly, trubky, sklo, guma, kov, dřevo, textil a mnoho dalších. Jednoduše protřepejte, stlačte hrot na podložku a aplikujte. Po použití... Celý popis

Koupit za 89 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S rychleschnoucí barvou na značení matek už nebude označování vašich matek žádný problém. Stačí jemně přimáčknout matku na molitan, aplikovat barvu na záda matky pomocí hrotu tužky a počkat, než barva zaschne. Pak už můžete matku bezpečně vrátit zpět do úlu.

Popisovač na olejové bázi je skvělým pomocníkem pro označování různých materiálů, jako jsou kabely, plastové obaly, trubky, sklo, guma, kov, dřevo, textil a mnoho dalších. Jednoduše protřepejte, stlačte hrot na podložku a aplikujte. Po použití uzavřete a máte hotovo!

Hlavní parametry:
- Rychleschnoucí barva na značení matek
- Popisovač na olejové bázi pro různé materiály
- Barevné varianty: červená, zelená, modrá, bílá, žlutá, červená
Zobrazit více

Články odjinud