Alteco Epoxy Steel 56,7 g

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Toto epoxidové lepidlo je skvělým pomocníkem při nejnáročnějších opravách a lepení. Díky své vysoké smykové pevnosti a tepelné odolnosti je ideální pro spoje, které musí vydržet i extrémní podmínky. Jeho vyplňovací schopnosti a tepelná vodivost z něj dělají univerzální nástroj pro opravy kovů, dřeva, plastů, keramiky a mnoha dalších materiálů. S tímto lepidlem dokážete pevně spojit i ty nejnáročnější materiály. Hlavní parametry: - Barva: šedá - Obsah: ocelový prášek - Vytvrzení: 24 hodin - Teplotní... Celý popis

Koupit za 129 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Toto epoxidové lepidlo je skvělým pomocníkem při nejnáročnějších opravách a lepení. Díky své vysoké smykové pevnosti a tepelné odolnosti je ideální pro spoje, které musí vydržet i extrémní podmínky. Jeho vyplňovací schopnosti a tepelná vodivost z něj dělají univerzální nástroj pro opravy kovů, dřeva, plastů, keramiky a mnoha dalších materiálů. S tímto lepidlem dokážete pevně spojit i ty nejnáročnější materiály.

Hlavní parametry:
- Barva: šedá
- Obsah: ocelový prášek
- Vytvrzení: 24 hodin
- Teplotní odolnost: -20°C až +120°C
- Vhodné pro: kovy, dřevo, plast, keramiku, sklo, kámen, beton, gumu atd.
- Nepoužívat na: PP, PE, teflon, silikon
- Míchací poměr: 1 : 1 objemově
- Zpracovatelnost: 30 minut
- Funkční pevnost po 24 hodinách
- Skladovat v suchu a chladu
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Alteco
Použití na dřevo
Typ lepidla

Určitě si přečtěte

Články odjinud