S novými popisovači na značení včelí matky už nebudete muset mít strach z rozmazání! Tyto popisovače jsou vyrobeny z netoxických látek, jsou vodostálé, ředitelné a rychle schnou. Na rozdíl od běžných popisovačů obsahují tyto popisovače olejovou bázi a neobsahují alkohol. Při použití popisovače s čepičkou je důležité barvu protřepat, aby se kulička uvnitř rozkmitala a hrot nasál barvu. Poté stačí jemně přitlačit hrot na papír a barva se uvolní. Pokud potřebujete doplnit barvu, stačí mírně zatlačit... Celý popis

Koupit za 80 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S novými popisovači na značení včelí matky už nebudete muset mít strach z rozmazání! Tyto popisovače jsou vyrobeny z netoxických látek, jsou vodostálé, ředitelné a rychle schnou. Na rozdíl od běžných popisovačů obsahují tyto popisovače olejovou bázi a neobsahují alkohol. Při použití popisovače s čepičkou je důležité barvu protřepat, aby se kulička uvnitř rozkmitala a hrot nasál barvu. Poté stačí jemně přitlačit hrot na papír a barva se uvolní. Pokud potřebujete doplnit barvu, stačí mírně zatlačit hrot dovnitř tužky, kde se nasaje do hrotu fixu. S těmito popisovači můžete snadno označit včelí matku - stačí jemně přitlačit hrot fixu na její hrudník.

**Hlavní parametry:**
- Netoxické látky
- Vodostálé a rychleschnoucí
- Olejová báze, neobsahuje alkohol
- Možnost ředitelnosti
- Speciální design s kuličkou uvnitř
- Přesné a jemné značení
- Kalendářní barvy pro jednotlivé roky
Zobrazit více

Články odjinud