ALTECO Quick Steel 64g

100 %
Stars
(3 hodnocení)

Univerzální lepidlo pro pevné spoje různých materiálů a povrchů! S tímto lepidlem můžete spojit kovy, dřevo, plasty, keramiku, kámen, beton či gumu. Ideální pro lepení jak mezi sebou, tak i navzájem. Stačí připravit čisté a suché povrchy, nanést směs plnidla a tvrdidla v poměru 1:1, dobře promíchat a nanesené části přitlačit k sobě. Po 24 hodinách dosáhne lepidlo maximální funkční pevnosti. S minimální pracovní teplotou 15°C je vhodné pro široké spektrum aplikací. Hlavní parametry: - Vzhled: šedá... Celý popis

Koupit za 140 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Univerzální lepidlo pro pevné spoje různých materiálů a povrchů! S tímto lepidlem můžete spojit kovy, dřevo, plasty, keramiku, kámen, beton či gumu. Ideální pro lepení jak mezi sebou, tak i navzájem. Stačí připravit čisté a suché povrchy, nanést směs plnidla a tvrdidla v poměru 1:1, dobře promíchat a nanesené části přitlačit k sobě. Po 24 hodinách dosáhne lepidlo maximální funkční pevnosti. S minimální pracovní teplotou 15°C je vhodné pro široké spektrum aplikací.

Hlavní parametry:
- Vzhled: šedá pasta
- Viskozieta (cP/25°C): 10^6
- Specifická hmotnost (25°C/4°C): (A) 1,7; (B) 1,5
- Smyková pevnost v tahu (kg/cm2): min. 130
- Zpracovatelnost (min.): 4
- Manipulační pevnost (min.): 20
- Funkční pevnost (hod): 8
- Tvrdost (Shore-D): 80
- Míchací poměr: 1 : 1 objemově
- Tepelná odolnost (°C): -20°C do +120°C

UPOZORNĚNÍ: Obsahuje pryskyřice a tvrdidlo s žíravým účinkem na kůži a oči. Dodržujte bezpečnostní pokyny a skladujte v suchu a chladu.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Alteco
Typ lepidla
Značka Alteco
polyuretanové tmely ano
Epoxidové tmely ano

Určitě si přečtěte

Články odjinud