Vyznačte včelí matku bez obav z rozmazání s těmito netoxickými popisovači na olejové bázi. Díky své vodostálé a ředitelné formuli se rychle schnou a zanechávají ostré a přesné linie. S kuličkou uvnitř, která musí chrastit, a hrotem, který se nasákne barvou při mírném zatlačení, budete mít kontrolu nad každým označením. Stačí jemně přitisknout hrot fixu na hrudník včelí matky a označení je hotovo. Hlavní parametry: - Netoxické popisovače na olejové bázi - Vodostálé a rychleschnoucí - Ředitelné... Celý popis

Koupit za 79 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Vyznačte včelí matku bez obav z rozmazání s těmito netoxickými popisovači na olejové bázi. Díky své vodostálé a ředitelné formuli se rychle schnou a zanechávají ostré a přesné linie. S kuličkou uvnitř, která musí chrastit, a hrotem, který se nasákne barvou při mírném zatlačení, budete mít kontrolu nad každým označením. Stačí jemně přitisknout hrot fixu na hrudník včelí matky a označení je hotovo.

Hlavní parametry:
- Netoxické popisovače na olejové bázi
- Vodostálé a rychleschnoucí
- Ředitelné a neobsahují alkohol
- Kulička uvnitř musí chrastit
- Možnost zatlačení hrotu fixu pro nasáknutí barvy
- Každý rok má přidělenou specifickou barvu pro označení včelí matky
Zobrazit více

Články odjinud