Plastová okna ALUPLAST jsou výsledkem 17 let zkušeností naší firmy a osvědčených konstrukčních řešení. Tyto okna jsou stabilní, pevná a těsná, poskytují vynikající tepelnou a zvukovou izolaci. Díky své vlastní montáži můžete okna nainstalovat snadno a s úsporou času a nákladů. Profesionální montážní návody vám zajistí správnou instalaci. Hlavní parametry: - Zasklení izolačním dvojsklem Ug= 1,0 W/m2K - Kování od renomovaných výrobců Maco a ROTO zajišťuje bezpečnost a lehký chod - Čtyřpolohová okenní... Celý popis

Koupit za 10 687 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Plastová okna ALUPLAST jsou výsledkem 17 let zkušeností naší firmy a osvědčených konstrukčních řešení. Tyto okna jsou stabilní, pevná a těsná, poskytují vynikající tepelnou a zvukovou izolaci. Díky své vlastní montáži můžete okna nainstalovat snadno a s úsporou času a nákladů. Profesionální montážní návody vám zajistí správnou instalaci.

Hlavní parametry:
- Zasklení izolačním dvojsklem Ug= 1,0 W/m2K
- Kování od renomovaných výrobců Maco a ROTO zajišťuje bezpečnost a lehký chod
- Čtyřpolohová okenní kliky kombinují funkčnost s moderním stylem
- Pojistka proti chybné manipulaci a zvedač křídla zajišťují bezpečné ovládání
- Doprava a balení okna je pečlivě zajištěna ochrannými rohy a stretchovou fólií
- Kvalitní plastová okna za nízkou cenu díky optimalizaci nákupů a dlouholetým zkušenostem v oboru
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Aluplast
Počet komor 5
Šířka 180 cm
Výška 120 cm
Plastová okna ano

Určitě si přečtěte

Články odjinud