ALUPLAST plastová okna: osvědčená kvalita a profesionální montáž Vysoce kvalitní plastová okna od značky ALUPLAST jsou výsledkem 17 let praxe naší firmy v montáži plastových oken. Systém těchto oken byl navržen na základě osvědčených konstrukčních řešení, které splňují potřeby všech zákazníků. Tyto okna jsou stabilní, pevná, těsná a poskytují vynikající tepelnou a zvukovou izolaci. Díky vlastní montáži můžete tyto profesionální okna nainstalovat s úsporou času a nižšími náklady. K tomu poskytujeme... Celý popis

Koupit za 6 997 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

ALUPLAST plastová okna: osvědčená kvalita a profesionální montáž

Vysoce kvalitní plastová okna od značky ALUPLAST jsou výsledkem 17 let praxe naší firmy v montáži plastových oken. Systém těchto oken byl navržen na základě osvědčených konstrukčních řešení, které splňují potřeby všech zákazníků. Tyto okna jsou stabilní, pevná, těsná a poskytují vynikající tepelnou a zvukovou izolaci.

Díky vlastní montáži můžete tyto profesionální okna nainstalovat s úsporou času a nižšími náklady. K tomu poskytujeme podrobné návody pro montáž oken a dveří, včetně zaměření a izolace.

Hlavní parametry:
- Zasklení izolačním dvojsklem Ug= 1,0 W/m2K
- Kování od renomovaných výrobců Maco a ROTO zajišťuje bezpečnost a lehký chod
- Čtyřpolohová okenní klikka pro mikroventilaci a moderní design
- Pojistka proti chybné manipulaci pro bezpečné otevírání
- Doprava a balení s pevnými ochrannými prvky a stretchovou fólií
- Vysoká kvalita za nízkou cenu díky optimalizaci nákupů a dlouholetým zkušenostem v oboru.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Aluplast
Počet komor 5
Šířka 130 cm
Výška 110 cm
Plastová okna ano
Okna s izolačním dvojsklem ano
Okna s bezpečnostními prvky ano

Určitě si přečtěte

Články odjinud