ALUPLAST plastová okna: Profesionální kvalita a dlouholetá zkušenost ALUPLAST plastová okna jsou výsledkem 17 let praxe naší montážní firmy, která se specializuje právě na plastová okna. Tyto okna jsou navržena s důrazem na osvědčená konstrukční řešení, aby splňovala potřeby každého zákazníka. Jsou stabilní, pevná, těsná a poskytují vynikající tepelnou a zvukovou izolaci. Díky vlastní montáži ušetříte čas a peníze, a abyste byli úspěšní, připravili jsme pro vás podrobné návody na montáž oken a... Celý popis

Koupit za 7 275 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

ALUPLAST plastová okna: Profesionální kvalita a dlouholetá zkušenost

ALUPLAST plastová okna jsou výsledkem 17 let praxe naší montážní firmy, která se specializuje právě na plastová okna. Tyto okna jsou navržena s důrazem na osvědčená konstrukční řešení, aby splňovala potřeby každého zákazníka. Jsou stabilní, pevná, těsná a poskytují vynikající tepelnou a zvukovou izolaci.

Díky vlastní montáži ušetříte čas a peníze, a abyste byli úspěšní, připravili jsme pro vás podrobné návody na montáž oken a dveří.

Hlavní parametry:
- Zasklení izolačním dvojsklem Ug= 1,0 W/m2K
- Kování od renomovaných rakouských výrobců Maco a ROTO
- Čtyřpolohová okenní klik
- Pojistka proti chybné manipulaci
- Pečlivé balení pro bezpečnou dopravu
- Kvalita za nízkou cenu díky optimalizaci nákupů a dlouholetým zkušenostem.
Zobrazit více

Parametry

Okna s izolačním dvojsklem ano
Okna s bezpečnostními prvky ano
Okna s automatickým otevíráním ano
Výrobce Aluplast
Počet komor 5
Šířka 130 cm
Výška 120 cm

Určitě si přečtěte

Články odjinud