ALUPLAST plastová okna: 17 let ověřené kvality a spolehlivosti Plastová okna ALUPLAST jsou výsledkem 17 let praxe naší firmy, specializující se na montáž plastových oken. S osvědčenými konstrukčními řešeními a precizním designem jsou tato okna odpovědí na potřeby všech zákazníků. Jsou stabilní, pevná, těsná a poskytují vynikající tepelnou a zvukovou izolaci. Díky jednoduché montáži si můžete tato profesionální okna nainstalovat sami, což vám ušetří čas a peníze. Navíc jsme pro vás připravili podrobné... Celý popis

Koupit za 8 025 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

ALUPLAST plastová okna: 17 let ověřené kvality a spolehlivosti

Plastová okna ALUPLAST jsou výsledkem 17 let praxe naší firmy, specializující se na montáž plastových oken. S osvědčenými konstrukčními řešeními a precizním designem jsou tato okna odpovědí na potřeby všech zákazníků. Jsou stabilní, pevná, těsná a poskytují vynikající tepelnou a zvukovou izolaci.

Díky jednoduché montáži si můžete tato profesionální okna nainstalovat sami, což vám ušetří čas a peníze. Navíc jsme pro vás připravili podrobné návody, které vám usnadní celý proces.

Hlavní parametry:
- Zasklení izolačním dvojsklem Ug= 1,0 W/m2K pro maximální účinnost
- Kování od renomovaných výrobců Maco a ROTO pro zajištění bezpečnosti a plynulého otevírání
- Čtyřpolohová okenní kliky pro inovativní design a možnost mikroventilace
- Pojistka proti chybné manipulaci pro bezpečné a pohodlné ovládání oken
- Pečlivé balení s ochrannými rohy a stretchovou fólií pro bezpečnou dopravu a zachování kvality

ALUPLAST plastová okna vynikají nejen svou kvalitou, ale i dostupnou cenou. Díky optimalizaci nákupů, finanční stabilitě společnosti a dlouholetým zkušenostem v oboru můžeme nabídnout tyto prvotřídní okna za skvělou cenu, kterou si ostatní prodejci nemohou dovolit.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Aluplast
Počet komor 5
Šířka 130 cm
Výška 140 cm
Plastová okna ano
Okna s izolačním dvojsklem ano
Okna s bezpečnostními prvky ano
Okna s automatickým otevíráním ano
Okna s větracím systémem ano
Okna s antikondenzačním efektem ano
Okna pro průmyslové objekty ano
Zobrazit více parametrů

Určitě si přečtěte

Články odjinud