ALUPLAST plastová okna: kvalita a spolehlivost s 17 lety zkušeností ALUPLAST plastová okna jsou výsledkem 17 let praxe firmy specializující se na jejich montáž. S osvědčenými konstrukčními řešeními nabízejí stabilní, pevný a těsný systém s vynikající tepelnou a zvukovou izolací. Díky vlastní montáži můžete ušetřit čas a peníze. Hlavní parametry: - Zasklení izolačním dvojsklem Ug= 1,0 W/m2K - Kování od renomovaných rakouských výrobců Maco a ROTO - Čtyřpolohová okenní kliky pro mikroventilaci a... Celý popis

Koupit za 8 658 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

ALUPLAST plastová okna: kvalita a spolehlivost s 17 lety zkušeností

ALUPLAST plastová okna jsou výsledkem 17 let praxe firmy specializující se na jejich montáž. S osvědčenými konstrukčními řešeními nabízejí stabilní, pevný a těsný systém s vynikající tepelnou a zvukovou izolací. Díky vlastní montáži můžete ušetřit čas a peníze.

Hlavní parametry:
- Zasklení izolačním dvojsklem Ug= 1,0 W/m2K
- Kování od renomovaných rakouských výrobců Maco a ROTO
- Čtyřpolohová okenní kliky pro mikroventilaci a moderní design
- Pojistka proti chybné manipulaci pro bezpečné otevírání
- Pečlivé balení pro bezpečnou dopravu

ALUPLAST plastová okna kombinují kvalitu a spolehlivost s dostupnou cenou. Díky optimalizaci nákupů, finanční stabilitě a dlouholetým zkušenostem v oboru můžeme nabídnout nejnižší ceny, které si ostatní prodejci nemohou dovolit.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Aluplast
Počet komor 5
Šířka 150 cm
Výška 140 cm
Plastová okna ano

Články odjinud