ALUPLAST plastová okna - 17 let ověřená kvalita a spolehlivost Plastová okna ALUPLAST jsou výsledkem 17 let praxe montáže plastových oken naší firmy. S osvědčenými konstrukčními řešeními a precizním zpracováním jsou tyto okna stabilní, pevná, těsná a poskytují vynikající tepelnou a zvukovou izolaci. Navržena jsou tak, aby splňovala potřeby všech zákazníků. S ALUPLAST plastovými okny si můžete ušetřit čas a peníze díky možnosti vlastní montáže. K tomu poskytujeme podrobné návody pro správnou instalaci.... Celý popis

Koupit za 7 788 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

ALUPLAST plastová okna - 17 let ověřená kvalita a spolehlivost

Plastová okna ALUPLAST jsou výsledkem 17 let praxe montáže plastových oken naší firmy. S osvědčenými konstrukčními řešeními a precizním zpracováním jsou tyto okna stabilní, pevná, těsná a poskytují vynikající tepelnou a zvukovou izolaci. Navržena jsou tak, aby splňovala potřeby všech zákazníků.

S ALUPLAST plastovými okny si můžete ušetřit čas a peníze díky možnosti vlastní montáže. K tomu poskytujeme podrobné návody pro správnou instalaci.

Hlavní parametry:
- Zasklení izolačním dvojsklem Ug= 1,0 W/m2K s meziskelním prostorem naplněným plynovou směsí
- Kování od renomovaných výrobců Maco a ROTO zajišťuje bezpečnost a plynulý chod okenních křídel
- Čtyřpolohová okenní kliku umožňuje mikroventilaci a kombinuje funkčnost s moderním designem
- Pojistka proti chybné manipulaci zajišťuje bezpečné otevírání oken
- Doprava a balení je pečlivě zajištěna ochrannými rohy a stretchovou fólií

ALUPLAST plastová okna nabízejí vysokou kvalitu za nízkou cenu díky optimalizaci nákupů, finanční stabilitě společnosti a dlouholetým zkušenostem v oboru. S důvěrou výběru ALUPLAST oken získáte nejen skvělý produkt, ale i záruku spolehlivosti a dlouhé životnosti.
Zobrazit více

Parametry

Okna s izolačním dvojsklem ano
Okna s bezpečnostními prvky ano
Okna s automatickým otevíráním ano
Výrobce Aluplast
Počet komor 5
Šířka 160 cm
Výška 110 cm

Články odjinud