Vysoce kvalitní plastová okna ALUPLAST jsou výsledkem 17 let praxe naší montážní firmy, která se specializuje na plastová okna. Systém těchto oken vychází z osvědčených konstrukčních řešení a nabízí stabilní, pevný a těsný design s vynikající tepelnou a zvukovou izolací. Díky vlastní montáži ušetříte čas a peníze a můžete si být jisti profesionálním výsledkem. Hlavní parametry: - Zasklení izolačním dvojsklem Ug= 1,0 W/m2K s meziskelním prostorem plněným plynovou směsí pro zvýšenou účinnost izolace.... Celý popis

Koupit za 8 973 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Vysoce kvalitní plastová okna ALUPLAST jsou výsledkem 17 let praxe naší montážní firmy, která se specializuje na plastová okna. Systém těchto oken vychází z osvědčených konstrukčních řešení a nabízí stabilní, pevný a těsný design s vynikající tepelnou a zvukovou izolací. Díky vlastní montáži ušetříte čas a peníze a můžete si být jisti profesionálním výsledkem.

Hlavní parametry:
- Zasklení izolačním dvojsklem Ug= 1,0 W/m2K s meziskelním prostorem plněným plynovou směsí pro zvýšenou účinnost izolace.
- Bezpečnostní kování od renomovaných rakouských výrobců Maco a ROTO zajišťuje bezpečnost, lehký chod křídel a regulaci přítlaku.
- Čtyřpolohová okenní kliky umožňují mikroventilaci a kombinují funkčnost s moderním stylem.
- Pojistka proti chybné manipulaci zajišťuje bezpečné ovládání oken a zabraňuje vypadnutí křídla.
- Doprava a balení oken je pečlivě zajištěna ochrannými rohy, hranami a stretchovou fólií.
- Kvalitní plastová okna za dostupnou cenu díky optimalizaci nákupů, finanční stabilitě a dlouholetým zkušenostem v oboru.
Zobrazit více

Parametry

Okna s izolačním dvojsklem ano
Okna s bezpečnostními prvky ano
Okna s automatickým otevíráním ano
Výrobce Aluplast
Počet komor 5
Šířka 160 cm
Výška 140 cm

Články odjinud