Vysoce kvalitní plastová okna ALUPLAST jsou výsledkem 17 let zkušeností naší firmy, specializující se na montáž plastových oken. Systém těchto oken vychází z osvědčených konstrukčních řešení a poskytuje stabilní, pevný a těsný design s vynikající tepelnou a zvukovou izolací. Díky vlastní montáži můžete tyto profesionální okna nainstalovat s úsporou času a nízkými náklady. Hlavní parametry: - Zasklení izolačním dvojsklem Ug= 1,0 W/m2K s meziskelním prostorem plněným plynovou směsí a pokovenou vrstvou... Celý popis

Koupit za 6 721 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Vysoce kvalitní plastová okna ALUPLAST jsou výsledkem 17 let zkušeností naší firmy, specializující se na montáž plastových oken. Systém těchto oken vychází z osvědčených konstrukčních řešení a poskytuje stabilní, pevný a těsný design s vynikající tepelnou a zvukovou izolací. Díky vlastní montáži můžete tyto profesionální okna nainstalovat s úsporou času a nízkými náklady.

Hlavní parametry:
- Zasklení izolačním dvojsklem Ug= 1,0 W/m2K s meziskelním prostorem plněným plynovou směsí a pokovenou vrstvou vnitřního skla pro zvýšenou izolaci.
- Bezpečnostní kování od renomovaných výrobců Maco a ROTO zajišťuje bezpečnost, lehký chod křídel, čepy znesnadňující vloupání s regulací přítlaku a blokováním špatné polohy kliky.
- Čtyřpolohová okenní kliky umožňuje mikroventilaci a spojuje funkčnost s moderním stylem.
- Pojistka proti chybné manipulaci zajišťuje komfortní ovládání oken a zabraňuje vypadnutí křídla.
- Doprava a balení jsou pečlivě zajištěny pevnými ochrannými rohy, hrany a stretchovou fólií.
- Nabízíme kvalitní plastová okna za nízkou cenu díky optimalizaci nákupů, finanční stabilitě a dlouholetým zkušenostem v oboru.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Aluplast
Počet komor 5
Šířka 90 cm
Výška 140 cm

Články odjinud