ALUPLAST plastová okna: 17 let ověřené profesionální montážní praxí ALUPLAST plastová okna jsou výsledkem 17 let praxe naší firmy, specializující se na montáž plastových oken. Systém těchto oken vychází z osvědčených konstrukčních řešení a nabízí stabilní, pevný a těsný design s vynikající tepelnou a zvukovou izolací. Díky vlastní montáži můžete ušetřit čas a peníze. Hlavní parametry: - Zasklení izolačním dvojsklem Ug= 1,1 W/m2K nebo trojsklem Ug= 0,7 W/m2K s teplým rámečkem - Kování od renomovaných... Celý popis

Koupit za 10 371 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

ALUPLAST plastová okna: 17 let ověřené profesionální montážní praxí

ALUPLAST plastová okna jsou výsledkem 17 let praxe naší firmy, specializující se na montáž plastových oken. Systém těchto oken vychází z osvědčených konstrukčních řešení a nabízí stabilní, pevný a těsný design s vynikající tepelnou a zvukovou izolací. Díky vlastní montáži můžete ušetřit čas a peníze.

Hlavní parametry:
- Zasklení izolačním dvojsklem Ug= 1,1 W/m2K nebo trojsklem Ug= 0,7 W/m2K s teplým rámečkem
- Kování od renomovaných výrobců Maco a ROTO zajišťuje bezpečnost a lehký chod
- Čtyřpolohová okenní kliku umožňuje mikroventilaci a kombinuje funkčnost s moderním stylem
- Pojistka proti chybné manipulaci a zároveň zvedač křídla
- Doprava a balení zajištěny pevnými ochrannými rohy a stretchovou fólií

Kvalitní plastová okna za dostupnou cenu

Nabízíme vám kvalitní plastová okna za nízkou cenu díky optimalizaci nákupů, finanční stabilitě a dlouholetým zkušenostem. Díky těmto faktorům jsme schopni udržet ceny na minimální úrovni, kterou si ostatní prodejci nemohou dovolit.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Aluplast
Počet komor 5
Šířka 150 cm
Výška 150 cm
Plastová okna ano

Určitě si přečtěte

Články odjinud