Vysoce kvalitní plastová okna ALUPLAST jsou výsledkem 16leté praxe naší firmy specializující se na montáž plastových oken. Konstrukce tohoto systému vychází z osvědčených řešení a splňuje potřeby všech zákazníků - je stabilní, pevný, těsný a poskytuje vynikající tepelnou a zvukovou izolaci. S našimi podrobnými návody na montáž si můžete okna snadno nainstalovat sami a ušetřit čas i peníze. Hlavní parametry: - Zasklení izolačním dvojsklem Ug= 1,0 W/m2K s meziskelním prostorem plněným směsí plynů... Celý popis

Koupit za 13 118 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Vysoce kvalitní plastová okna ALUPLAST jsou výsledkem 16leté praxe naší firmy specializující se na montáž plastových oken. Konstrukce tohoto systému vychází z osvědčených řešení a splňuje potřeby všech zákazníků - je stabilní, pevný, těsný a poskytuje vynikající tepelnou a zvukovou izolaci. S našimi podrobnými návody na montáž si můžete okna snadno nainstalovat sami a ušetřit čas i peníze.

Hlavní parametry:
- Zasklení izolačním dvojsklem Ug= 1,0 W/m2K s meziskelním prostorem plněným směsí plynů a pokovenou vrstvou vnitřního skla pro zvýšenou izolaci.
- Bezpečnostní kování od renomovaných rakouských výrobců Maco a ROTO s čepy znesnadňujícími vloupání, regulací přítlaku a blokováním polohy kliky.
- Čtyřpolohová okenní kliky umožňující mikroventilaci a spojení funkčnosti s moderním stylem.
- Pojistka proti chybné manipulaci zajišťující bezpečné otevírání oken.
- Pečlivé balení s ochrannými rohy a stretchovou fólií pro bezpečnou dopravu.
- Kvalitní plastová okna za konkurenceschopnou cenu díky optimalizaci nákupů, finanční stabilitě a dlouholetým zkušenostem v oboru.
Zobrazit více

Parametry

Okna s izolačním dvojsklem ano
Okna s bezpečnostními prvky ano
Okna s automatickým otevíráním ano
Výrobce Aluplast
Počet komor 5
Šířka 200 cm
Výška 140 cm

Určitě si přečtěte

Články odjinud