ALUPLAST plastová okna – 17 let ověřené profesionální montáží ALUPLAST plastová okna jsou výsledkem 17 let praxe naší firmy, specializující se na montáž plastových oken. S osvědčenými konstrukčními řešeními nabízejí stabilní, pevný a těsný systém, který zaručuje vynikající tepelnou a zvukovou izolaci. Díky vlastní montáži ušetříte čas a peníze. Hlavní parametry: - Zasklení izolačním dvojsklem Ug= 1,0 W/m2K - Kování od renomovaných výrobců Maco a ROTO - Čtyřpolohová okenní kliky pro mikroventilaci... Celý popis

Koupit za 11 725 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

ALUPLAST plastová okna – 17 let ověřené profesionální montáží

ALUPLAST plastová okna jsou výsledkem 17 let praxe naší firmy, specializující se na montáž plastových oken. S osvědčenými konstrukčními řešeními nabízejí stabilní, pevný a těsný systém, který zaručuje vynikající tepelnou a zvukovou izolaci. Díky vlastní montáži ušetříte čas a peníze.

Hlavní parametry:
- Zasklení izolačním dvojsklem Ug= 1,0 W/m2K
- Kování od renomovaných výrobců Maco a ROTO
- Čtyřpolohová okenní kliky pro mikroventilaci
- Pojistka proti chybné manipulaci
- Pečlivé balení pro bezpečnou dopravu

ALUPLAST plastová okna – spojení kvality a dostupnosti

Naše plastová okna nabízíme za nízkou cenu bez kompromisu na kvalitě. Díky optimalizaci nákupů, finanční stabilitě a dlouholetým zkušenostem v oboru dokážeme udržet ceny na minimální úrovni, kterou jiní prodejci nenabízejí. S ALUPLAST okny získáte skvělou hodnotu za vaše peníze.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Aluplast
Počet komor 5
Šířka 170 cm
Výška 130 cm

Články odjinud