ALUPLAST plastová okna: 17 let ověřené profesionální montáží ALUPLAST plastová okna jsou výsledkem 17 let praxe naší firmy, která se specializuje na montáž plastových oken. Systém těchto oken vychází z osvědčených konstrukčních řešení a je navržen tak, aby splňoval potřeby všech zákazníků. Jsou stabilní, pevná, těsná a poskytují vynikající tepelnou a zvukovou izolaci. Díky vlastní montáži si můžete tato profesionální okna nainstalovat s úsporou času a nižšími náklady. K tomu poskytujeme podrobné... Celý popis

Koupit za 12 145 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

ALUPLAST plastová okna: 17 let ověřené profesionální montáží

ALUPLAST plastová okna jsou výsledkem 17 let praxe naší firmy, která se specializuje na montáž plastových oken. Systém těchto oken vychází z osvědčených konstrukčních řešení a je navržen tak, aby splňoval potřeby všech zákazníků. Jsou stabilní, pevná, těsná a poskytují vynikající tepelnou a zvukovou izolaci.

Díky vlastní montáži si můžete tato profesionální okna nainstalovat s úsporou času a nižšími náklady. K tomu poskytujeme podrobné návody pro montáž oken a dveří.

Hlavní parametry:
- Zasklení izolačním dvojsklem Ug= 1,0 W/m2K
- Kování od renomovaných rakouských výrobců Maco a ROTO
- Čtyřpolohová okenní klik
- Pojistka proti chybné manipulaci
- Doprava a balení zajištěny pevnými ochrannými rohy a stretchovou fólií
- Kvalita za nízkou cenu díky optimalizaci nákupů a dlouholetým zkušenostem v oboru
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Aluplast
Počet komor 5
Šířka 180 cm
Výška 130 cm

Určitě si přečtěte

Články odjinud