Plastová okna ALUPLAST jsou symbolem kvality a spolehlivosti, které potvrzuje 17 let zkušeností naší firmy v oboru montáže plastových oken. Tento vysoce kvalitní systém je navržen s ohledem na osvědčená konstrukční řešení a splňuje veškeré potřeby zákazníků. S ALUPLAST okny získáte nejen stabilitu, pevnost a těsnost, ale také vynikající tepelnou a zvukovou izolaci. Díky jednoduché montáži si můžete tato profesionální okna nainstalovat sami a ušetřit tak čas i peníze. K tomu poskytujeme podrobné... Celý popis

Koupit za 4 201 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Plastová okna ALUPLAST jsou symbolem kvality a spolehlivosti, které potvrzuje 17 let zkušeností naší firmy v oboru montáže plastových oken. Tento vysoce kvalitní systém je navržen s ohledem na osvědčená konstrukční řešení a splňuje veškeré potřeby zákazníků. S ALUPLAST okny získáte nejen stabilitu, pevnost a těsnost, ale také vynikající tepelnou a zvukovou izolaci.

Díky jednoduché montáži si můžete tato profesionální okna nainstalovat sami a ušetřit tak čas i peníze. K tomu poskytujeme podrobné návody, které vám usnadní celý proces.

**Hlavní parametry:**
- Zasklení izolačním dvojsklem Ug= 1,0 W/m2K s meziskelním prostorem plněným směsí plynů a pokovenou vrstvou vnitřního skla pro zvýšenou účinnost izolace.
- Čtyrpolohová okenní klikou umožňující mikroventilaci a spojení funkčnosti s moderním stylem.
- Součástí balení každého okna je elegantní hliníková klik, plastové krytky na veškeré části kování, vícekomorový podkladní profil vysoký 30mm a dokumenty "Návody pro okna, dveře a příslušenství".
- Okena jsou pečlivě zabalena s ochrannými kartonovými rohy a několika vrstvami stretch fólie, s úchyty pro jednodušší manipulaci. Větší objednávky jsou dodávány na dřevěných nevratných stojanech.
- Doprava a balení oken zajištěna pevnými ochrannými rohy, hranami a stretchovou fólií pro minimalizaci rizika poškození.

S ALUPLAST okny získáte kvalitu za nízkou cenu, která není na úkor kvality. Díky optimalizaci nákupů, finanční stabilitě a dlouholetým zkušenostem v oboru jsme schopni udržet ceny na nejnižší úrovni, kterou si ostatní prodejci nemohou dovolit. S ALUPLAST okny získáte skvělý produkt za férovou cenu.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Aluplast
Počet komor 5
Šířka 120 cm
Výška 60 cm
Materiál okna plastová
Sklopná ano

Určitě si přečtěte

Články odjinud