Plastová okna ALUPLAST jsou výsledkem 17 let zkušeností naší firmy, specializující se na montáž plastových oken. Tato okna jsou vysoce kvalitní a spolehlivá díky osvědčeným konstrukčním řešením, která poskytují skvělou tepelnou a zvukovou izolaci. Jsou stabilní, pevná a těsná, splňují potřeby i těch nejnáročnějších zákazníků. S jejich vlastní montáží ušetříte čas a peníze. Průvodce nákupem a montáží oken vám poskytne veškeré informace potřebné pro správné zaměření a instalaci oken. Okna ALUPLAST... Celý popis

Koupit za 3 590 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Plastová okna ALUPLAST jsou výsledkem 17 let zkušeností naší firmy, specializující se na montáž plastových oken. Tato okna jsou vysoce kvalitní a spolehlivá díky osvědčeným konstrukčním řešením, která poskytují skvělou tepelnou a zvukovou izolaci. Jsou stabilní, pevná a těsná, splňují potřeby i těch nejnáročnějších zákazníků. S jejich vlastní montáží ušetříte čas a peníze.

Průvodce nákupem a montáží oken vám poskytne veškeré informace potřebné pro správné zaměření a instalaci oken. Okna ALUPLAST jsou vybavena izolačním dvojsklem Ug=1,0 W/m2K, které zajišťuje vynikající úroveň izolace. Čtyřpolohová okenní klikou s mikroventilací kombinuje funkčnost s moderním stylem, což oceníte zejména v interiéru.

Součástí každého okna jsou elegantní hliníková kliky, plastové krytky na kování, vícekomorový parapetní doraz a návody pro použití. Balení oken je pečlivé a zajišťuje ochranu při dopravě. Díky optimalizaci nákupů a dlouholetým zkušenostem v oboru můžeme nabídnout kvalitní plastová okna za velmi konkurenční cenu.

Hlavní parametry:
- Vynikající tepelná a zvuková izolace
- Čtyřpolohová okenní kliky s mikroventilací
- Zasklení izolačním dvojsklem Ug=1,0 W/m2K
- Elegantní hliníkové kliky a plastové krytky
- Vícekomorový parapetní doraz vysoký 30mm
- Pečlivé balení pro ochranu při dopravě
- Kvalitní materiály a osvědčené konstrukční řešení
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Aluplast
Materiál okna plastová
Počet komor 5
Šířka 120 cm
Výška 60 cm
Sklopná ano
Plastová okna ano

Určitě si přečtěte

Články odjinud