ALUPLAST plastová okna s 17 lety ověřené kvality nabízejí stabilní, pevný a těsný systém s vynikající tepelnou a zvukovou izolací. Navržené na základě osvědčených konstrukčních řešení splní potřeby každého zákazníka. Díky vlastní montáži ušetříte čas a peníze. Hlavní parametry: - Zasklení izolačním dvojsklem Ug= 1,0 W/m2K s meziskelním prostorem plněným plyny a pokovenou vrstvou pro zvýšenou izolaci. - Čtyrpolohová okenní kliku umožňující mikroventilaci a spojení funkčnosti s moderním stylem. -... Celý popis

Koupit za 2 712 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

ALUPLAST plastová okna s 17 lety ověřené kvality nabízejí stabilní, pevný a těsný systém s vynikající tepelnou a zvukovou izolací. Navržené na základě osvědčených konstrukčních řešení splní potřeby každého zákazníka. Díky vlastní montáži ušetříte čas a peníze.

Hlavní parametry:
- Zasklení izolačním dvojsklem Ug= 1,0 W/m2K s meziskelním prostorem plněným plyny a pokovenou vrstvou pro zvýšenou izolaci.
- Čtyrpolohová okenní kliku umožňující mikroventilaci a spojení funkčnosti s moderním stylem.
- Balení obsahuje elegantní hliníkovou kliku, plastové krytky na kování, vícekomorový parapetní doraz vysoký 30 mm a návody pro okna a dveře.
- Okena jsou pečlivě zabalena s ochrannými kartonovými rohy a stretch fólií, větší výrobky jsou dodávány na dřevěných stojanech.
- Doprava a balení zajišťují ochranu oken před poškozením.
- Nízká cena díky optimalizaci nákupů, finanční stabilitě a dlouholetým zkušenostem v oboru.

ALUPLAST plastová okna – spojení kvality, moderního designu a dostupné ceny.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Aluplast
Materiál okna plastová
Počet komor 5
Šířka 90 cm
Výška 40 cm
Sklopná ano
Plastová okna ano
Hliníková okna ano
Okna s izolačním dvojsklem ano
Zobrazit více parametrů

Určitě si přečtěte

Články odjinud