Anchor APC942

100 %
Stars
(2 hodnocení)

Rozvíjejte své schopnosti v oblasti vyšívání s touto úžasnou soupravou na vyšití vzoru ptačí budky plné pestrobarevných ptáčků! Ideální pro středně pokročilé ve vyšívání, kteří se chtějí zdokonalit v křížkovém stehu. Sada obsahuje vše potřebné k vytvoření krásného vyšívaného obrazu, který ozdobí váš domov nebo se stane skvělým dárkem pro vaše blízké. Hlavní parametry: - Anchor Stranded Cotton: 100% bavlněné niti v požadovaných odstínech. - Plátno: 100% bavlna, číslo 16 (6,4 stehů na 1 cm), rozměry... Celý popis

Koupit za 379 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Rozvíjejte své schopnosti v oblasti vyšívání s touto úžasnou soupravou na vyšití vzoru ptačí budky plné pestrobarevných ptáčků! Ideální pro středně pokročilé ve vyšívání, kteří se chtějí zdokonalit v křížkovém stehu. Sada obsahuje vše potřebné k vytvoření krásného vyšívaného obrazu, který ozdobí váš domov nebo se stane skvělým dárkem pro vaše blízké.

Hlavní parametry:
- Anchor Stranded Cotton: 100% bavlněné niti v požadovaných odstínech.
- Plátno: 100% bavlna, číslo 16 (6,4 stehů na 1 cm), rozměry 36 x 45 cm.
- Jehla Milward pro pohodlné a přesné vyšívání.
- Schéma pro křížkový steh, které vám usnadní práci.
- Podrobné pokyny pro dokončení návrhu, abyste dosáhli perfektního výsledku.

Sada Anchor Essentials je skvělou volbou pro ty, kteří již mají zkušenosti s vyšíváním a hledají inspiraci v populárních designech a stylech. Vytvářejte jedinečná vyšívaná díla a nechte svou kreativitu rozkvést s touto fantastickou vyšívací sadou!
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Anchor

Články odjinud