Anchor MR842

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Začněte svou cestu do světa vyšívání tapisérií s touto úžasnou soupravou inspirovanou letními dny. S kvalitními materiály a podrobným návodem je tento set ideální pro začátečníky, kteří se chtějí naučit nové dovednosti a vytvořit krásné vyšívané obrazy. Souprava obsahuje vše, co potřebujete k dokončení designu, včetně 100% vlněných nití od Anchor Tapisserie Wool, předtištěného plátna, jehly od značky Milward a detailního schématu s pokyny. Hlavní parametry: - Anchor Tapisserie Wool: 100% vlněné... Celý popis

Koupit za 569 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Začněte svou cestu do světa vyšívání tapisérií s touto úžasnou soupravou inspirovanou letními dny. S kvalitními materiály a podrobným návodem je tento set ideální pro začátečníky, kteří se chtějí naučit nové dovednosti a vytvořit krásné vyšívané obrazy. Souprava obsahuje vše, co potřebujete k dokončení designu, včetně 100% vlněných nití od Anchor Tapisserie Wool, předtištěného plátna, jehly od značky Milward a detailního schématu s pokyny.

Hlavní parametry:
- Anchor Tapisserie Wool: 100% vlněné nitě v různých odstínech
- Předtištěné plátno: rozměry 25 x 20cm
- Jehla Milward
- Schéma a podrobné pokyny k dokončení designu
- Ideální pro začátečníky ve vyšívání tapisérií
- Vhodná pro zkoušení nových technik vyšívání
- Obsahuje širokou škálu populárních designů a stylů
Zobrazit více

Články odjinud