Začněte svou vlastní vyšívací dobrodružství s tímto skvělým setem od značky Anchor! S předlohou vzoru mušle a podrobným návodem na vyšívání se tento produkt hodí nejen pro pokročilé, ale i pro začátečníky. Karta s rozměry 18x18 cm vám poskytne dost prostoru pro tvoření a rozvíjení vašich vyšívacích dovedností. Buďte kreativní a vytvořte si vlastní originální vyšívanou mušli s tímto skvělým setem od Anchor! Hlavní parametry: - Předloha na vyšívání vzoru mušle - Karta s rozměry 18x18 cm - Podrobný... Celý popis

Koupit za 19 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Začněte svou vlastní vyšívací dobrodružství s tímto skvělým setem od značky Anchor! S předlohou vzoru mušle a podrobným návodem na vyšívání se tento produkt hodí nejen pro pokročilé, ale i pro začátečníky. Karta s rozměry 18x18 cm vám poskytne dost prostoru pro tvoření a rozvíjení vašich vyšívacích dovedností. Buďte kreativní a vytvořte si vlastní originální vyšívanou mušli s tímto skvělým setem od Anchor!

Hlavní parametry:
- Předloha na vyšívání vzoru mušle
- Karta s rozměry 18x18 cm
- Podrobný návod pro začátečníky i pokročilé
Zobrazit více

Články odjinud