Sportovní maska proti smogu je skvělým společníkem pro aktivní jedince, kteří si zakládají na svém zdraví. S touto maskou si můžete užít své běhy ve městě bez obav o škodlivé částice ve vzduchu. Díky vyměnitelnému filtru poskytuje maska nejvyšší ochranu proti smogu, prachu a dalším škodlivým látkám, aniž by to omezovalo vaše pohodlí. Pružný materiál masky se dokonale přizpůsobí vašemu obličeji a zajistí těsné přilnutí i během intenzivní fyzické aktivity. S nastavitelným nosním klipem a zadním suchým... Celý popis

Koupit za 94 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Sportovní maska proti smogu je skvělým společníkem pro aktivní jedince, kteří si zakládají na svém zdraví. S touto maskou si můžete užít své běhy ve městě bez obav o škodlivé částice ve vzduchu. Díky vyměnitelnému filtru poskytuje maska nejvyšší ochranu proti smogu, prachu a dalším škodlivým látkám, aniž by to omezovalo vaše pohodlí. Pružný materiál masky se dokonale přizpůsobí vašemu obličeji a zajistí těsné přilnutí i během intenzivní fyzické aktivity. S nastavitelným nosním klipem a zadním suchým zipem s možností úpravy velikosti krku je nošení této masky pohodlné a bezpečné. Maska je univerzální velikosti a je k dispozici v elegantní černé barvě.

Hlavní parametry:
- Nastavitelný nosní klip
- Zadní suchý zip s možností nastavení velikosti krku
- Univerzální velikost
- Barva: černá
- Včetně jednoho vyměnitelného ochranného filtru
Zobrazit více

Parametry

Velikost M
Typ polomasky
respirátory s ventilací ano
masky s ochranou proti znečištění ovzduší ano

Články odjinud