AquaStop Cream 5l je špičkový injektážní krém na bázi silanu, který s maximální koncentrací 80% aktivní látky silan/siloxan poskytuje dokonalou ochranu proti vzlínající vlhkosti ve zdech. S více než 50.000 spokojenými zákazníky je naše AquaStop Cream osvědčeným řešením pro sanaci zdiva. Díky našemu jedinečnému systému AquaStop Cream si mohou s injektáží poradit jak kutilové, tak i profesionálové z řad řemeslníků a stavebních firem. Tento chemický krém je navržen tak, aby poskytl dlouhodobou ochranu... Celý popis

Koupit za 2 450 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

AquaStop Cream 5l je špičkový injektážní krém na bázi silanu, který s maximální koncentrací 80% aktivní látky silan/siloxan poskytuje dokonalou ochranu proti vzlínající vlhkosti ve zdech. S více než 50.000 spokojenými zákazníky je naše AquaStop Cream osvědčeným řešením pro sanaci zdiva. Díky našemu jedinečnému systému AquaStop Cream si mohou s injektáží poradit jak kutilové, tak i profesionálové z řad řemeslníků a stavebních firem. Tento chemický krém je navržen tak, aby poskytl dlouhodobou ochranu proti kapilární vlhkosti a zajistil, že vaše zdivo zůstane suché po mnoho let. Naše firma se nezastavuje pouze u prodeje produktu, ale poskytuje také širokou škálu informačních služeb, včetně online poradenství, videonávodů a telefonické podpory.

Hlavní parametry:
- Objem: 5 litrů
- Koncentrace aktivní látky: maximálně 80%
- Typ: injektážní krém na bázi silanu/siloxanu
- Určení: ochrana proti vzlínající vlhkosti
- Počet spokojených zákazníků: více než 50.000
- Dostupnost: online poradna, videonávody, telefonická podpora
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Trumf Sanace

Články odjinud