Ardon Basic sada F8081

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Ochranná polomaska černé barvy je ideální volbou pro práci v prašném prostředí, jako je broušení, stavba, demolice nebo manipulace s azbestem. Díky dvěma výdechovým ventilům s nízkým odporu nedochází k zamlžování a membrány jsou chráněny kryty před prachem. Elastické popruhy ve tvaru "V" zajistí pohodlné a pevné upevnění masky na hlavě. Tato polomaska lze také využít jako filtrační zařízení v kombinaci s dalšími ochrannými prostředky. Hlavní parametry: - Černá polomaska chránící proti prachovým... Celý popis

Koupit za 1 585 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Ochranná polomaska černé barvy je ideální volbou pro práci v prašném prostředí, jako je broušení, stavba, demolice nebo manipulace s azbestem. Díky dvěma výdechovým ventilům s nízkým odporu nedochází k zamlžování a membrány jsou chráněny kryty před prachem. Elastické popruhy ve tvaru "V" zajistí pohodlné a pevné upevnění masky na hlavě. Tato polomaska lze také využít jako filtrační zařízení v kombinaci s dalšími ochrannými prostředky.

Hlavní parametry:
- Černá polomaska chránící proti prachovým částicím
- Ideální pro práci v prašném prostředí, broušení, stavba, demolice, manipulace s azbestem
- Dva výdechové ventily s nízkým odporu
- Kryty výdechových ventilů chrání membrány před prachem
- Elastické popruhy ve tvaru "V" pro pohodlné upevnění
- Možnost využití jako filtrační zařízení v kombinaci s dalšími ochrannými prostředky
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Ardon
respirátory s ventilací ano

Články odjinud