Pokud hledáte spolehlivou ochranu pro práci v nebezpečném prostředí, polomaska modré barvy je ideální volbou. Díky dvěma výdechovým ventilům s velmi nízkým výdechovým odporem je zajištěna pohodlná a efektivní filtrace. Kryty ventilů chrání membrány před různými druhy nebezpečného aerosolu, jako je prach, barvy nebo chemikálie, což je ideální pro použití v chemických provozech. Elastické popruhy ve tvaru "V" smyček umožňují snadné a pevné upevnění polomasky na hlavě, což zvyšuje pohodlí při nošení.... Celý popis

Koupit za 2 180 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Pokud hledáte spolehlivou ochranu pro práci v nebezpečném prostředí, polomaska modré barvy je ideální volbou. Díky dvěma výdechovým ventilům s velmi nízkým výdechovým odporem je zajištěna pohodlná a efektivní filtrace. Kryty ventilů chrání membrány před různými druhy nebezpečného aerosolu, jako je prach, barvy nebo chemikálie, což je ideální pro použití v chemických provozech. Elastické popruhy ve tvaru "V" smyček umožňují snadné a pevné upevnění polomasky na hlavě, což zvyšuje pohodlí při nošení. Tato polomaska je kompatibilní s nástavcem na stlačený vzduch SR 307, což umožňuje její použití jako dýchacího zařízení v kombinaci s dalším vybavením.

Hlavní parametry:
- Modrá polomaska s výdechovými ventily
- Chráněna kryty ventilů
- Snadno nastavitelné elastické popruhy ve tvaru "V" smyček
- Kompatibilní s nástavcem na stlačený vzduch SR 307
- Ideální pro použití v chemických provozech
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Ardon
ochranné polomasky s filtry ano

Články odjinud