Tato polomaska s výdechovým ventilkem je skvělým pomocníkem pro ty, kteří potřebují ochranu dýchacích cest při práci v nebezpečném prostředí. Díky výdechovému ventilku je dýchání mnohem snazší a zároveň se snižuje akumulace tepla a vlhkosti uvnitř masky. Silikonová obličejová část zvyšuje pohodlí uživatele a díky bajonetovému úchytu filtru 3M je zajištěno bezpečné upevnění filtru, který chrání proti plynům, výparům a jemným částicím. Tato polomaska je navržena pro širokou škálu příslušenství a náhradních... Celý popis

Koupit za 1 089 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tato polomaska s výdechovým ventilkem je skvělým pomocníkem pro ty, kteří potřebují ochranu dýchacích cest při práci v nebezpečném prostředí. Díky výdechovému ventilku je dýchání mnohem snazší a zároveň se snižuje akumulace tepla a vlhkosti uvnitř masky. Silikonová obličejová část zvyšuje pohodlí uživatele a díky bajonetovému úchytu filtru 3M je zajištěno bezpečné upevnění filtru, který chrání proti plynům, výparům a jemným částicím. Tato polomaska je navržena pro širokou škálu příslušenství a náhradních dílů, což z ní činí skvělou investici do dlouhodobé ochrany.

Hlavní parametry:
- Materiál: silikon
- Norma: EN 166
- Stupeň ochrany: dle zvoleného filtru
- Barva: šedo-modrá
- Velikosti: S (6501QL), M (6502QL), L (6503QL)
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Ardon
Velikost M

Články odjinud