S touto kompletní soupravou Premium Pack se můžete spolehnout na kvalitní ochranu a pohodlí při práci. Polomaska SR 100 velikosti M je vybavena dvěma výdechovými ventily, které minimalizují výdechový odpor a zároveň jsou chráněny kryty, což zajišťuje dlouhou životnost membrán a ochranu proti různým částicím včetně prachu, mlh a aerosolu z barev. Náhlavní popruhy ve tvaru „V“ lze snadno nastavit, což zaručuje pevné a pohodlné upevnění masky na temeni hlavy. Tato polomaska může být také použita jako... Celý popis

Koupit za 2 081 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S touto kompletní soupravou Premium Pack se můžete spolehnout na kvalitní ochranu a pohodlí při práci. Polomaska SR 100 velikosti M je vybavena dvěma výdechovými ventily, které minimalizují výdechový odpor a zároveň jsou chráněny kryty, což zajišťuje dlouhou životnost membrán a ochranu proti různým částicím včetně prachu, mlh a aerosolu z barev. Náhlavní popruhy ve tvaru „V“ lze snadno nastavit, což zaručuje pevné a pohodlné upevnění masky na temeni hlavy. Tato polomaska může být také použita jako filtrační zařízení s nástavcem na stlačený vzduch SR 307, který umožňuje připojení průběžně přiváděného stlačeného vzduchu.

Hlavní parametry:
- Materiál: silikon
- Norma: EN 140:1998
- Stupeň ochrany: TM3
- Barva: modrá
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Ardon
Velikost XXXL
ochranné polomasky s filtry ano

Články odjinud