Zajistěte si maximální ochranu při práci s tímto kompletním startovacím balíčkem od renomované značky 3M™ VERSAFLO™. Filtroventilační jednotka TR-302E spolehlivě filtruje vzduch a zajišťuje optimální podmínky pro dýchání. Součástí balíčku je také částicový filtr a předfiltr, které zvyšují účinnost čištění vzduchu. S délkově nastavitelnou dýchací hadicí BT-30 budete mít vždy dostatek pohyblivosti. Díky standardnímu pásku a baterii s vysokou kapacitou budete připraveni k práci ihned po rozbalení balíčku.... Celý popis

Koupit za 37 572 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Zajistěte si maximální ochranu při práci s tímto kompletním startovacím balíčkem od renomované značky 3M™ VERSAFLO™. Filtroventilační jednotka TR-302E spolehlivě filtruje vzduch a zajišťuje optimální podmínky pro dýchání. Součástí balíčku je také částicový filtr a předfiltr, které zvyšují účinnost čištění vzduchu. S délkově nastavitelnou dýchací hadicí BT-30 budete mít vždy dostatek pohyblivosti. Díky standardnímu pásku a baterii s vysokou kapacitou budete připraveni k práci ihned po rozbalení balíčku. Nabíječka pro jednu baterii zajišťuje pohodlné dobíjení. S tímto balíčkem budete mít veškeré potřebné vybavení k zajištění bezpečnosti a pohodlí při práci.

Hlavní parametry:
- Filtroventilační jednotka TR-302E
- Částicový filtr a předfiltr
- Standardní pásek
- Baterie s vysokou kapacitou
- Nabíječka pro jednu baterii
- Délkově nastavitelná dýchací hadice BT-30
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Ardon

Články odjinud