Barva na hedvábí, která je vhodná pro barvení jak přírodního, tak umělého hedvábí, stejně jako většiny přírodních materiálů, polyesteru a jejich směsí. Pokud si nejste jisti složením látky, doporučujeme provést test na kousku látky. Tato barva vám umožní vytvářet krásné vzory na hedvábí pomocí různých technik, jako je například batikování nebo stříkání rozprašovačem. Díky tomu, že je vodou ředitelná, není potřeba žádné speciální ředidlo a pomůcky lze snadno vyčistit obyčejnou vodou. Pracovní postup... Celý popis

Koupit za 112 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Barva na hedvábí, která je vhodná pro barvení jak přírodního, tak umělého hedvábí, stejně jako většiny přírodních materiálů, polyesteru a jejich směsí. Pokud si nejste jisti složením látky, doporučujeme provést test na kousku látky. Tato barva vám umožní vytvářet krásné vzory na hedvábí pomocí různých technik, jako je například batikování nebo stříkání rozprašovačem. Díky tomu, že je vodou ředitelná, není potřeba žádné speciální ředidlo a pomůcky lze snadno vyčistit obyčejnou vodou.

Pracovní postup je jednoduchý - lahvičku s barvou dobře promíchejte a navlhčete hedvábí vodou, abyste dosáhli rovnoměrného rozpíjení barvy. Barvu nanášejte štětcem na mokrou látku a nechte zaschnout. Poté zažehlete přes papír, ideálně pečící papír, a nedoporučuje se používat napařování. Hotový výrobek perte a žehlete podle pokynů výrobce textilu, nejlépe z rubu, a neperte v páře. Obarvenou látku, kterou nemůžete vyžehlit, alespoň týden neperte.

Pro vytvoření mramorového efektu můžete na čerstvě natřenou, ještě úplně mokrou barvu posypat solí a nechat působit. Poté sůl setřete, barvu zažehlete, vyperete a za mokra vyžehlete. Experimentujte s různými druhy soli pro zajímavé vzory na vašich hedvábných výrobcích.

Hlavní parametry:
- Vhodná pro barvení přírodního i umělého hedvábí, polyesteru a směsí
- Možnost použití na batikování nebo stříkání rozprašovačem
- Vodou ředitelná, snadné čištění pomůcek
- Jednoduchý pracovní postup pro vytvoření krásných vzorů
- Možnost vytvoření mramorového efektu s pomocí soli
Zobrazit více

Parametry

Výrobce ARTEMISS

Články odjinud