Flexibilní a odolná plastová dlažba ARTPLAST LINEA FLEXTILE je ideálním řešením pro vytvoření moderních povrchů s vysokou odolností a snadnou montáží. Díky drenážním otvorům zajistí optimální odvod vody a je vhodná pro různá prostředí od sportovních center a bazénů po koupelny či chodníky. S touto dlažbou získáte nejen vysokou flexibilitu a pevnost, ale také odolnost proti vodě a zápachu. Hlavní parametry: - Rozměr: 40 x 40 cm - Výška: 0,8 cm - Hmotnost: 0,5 kg - Spotřeba: 6,6 ks/m² - Barva: modrá... Celý popis
Koupit za 65 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
97 %
ARTPLAST LINEA FLEXTILE 40 x 40 x 0,8 cm modrá 1 ks
Doprava:
zdarma
Skladem
65 Kč
Koupit za 65 Kč
96 %
ARTPLAST LINEA FLEXTILE 40 x 40 x 0,8 cm modrá 1 ks
Doprava:
zdarma
Skladem
67 Kč
Koupit za 67 Kč
100 %
ARTPLAST LINEA FLEXTILE 40 x 40 x 0,8 cm modrá 1 ks
Doprava:
zdarma
Skladem
69 Kč
Koupit za 69 Kč
Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Flexibilní a odolná plastová dlažba ARTPLAST LINEA FLEXTILE je ideálním řešením pro vytvoření moderních povrchů s vysokou odolností a snadnou montáží. Díky drenážním otvorům zajistí optimální odvod vody a je vhodná pro různá prostředí od sportovních center a bazénů po koupelny či chodníky. S touto dlažbou získáte nejen vysokou flexibilitu a pevnost, ale také odolnost proti vodě a zápachu.
Hlavní parametry:
- Rozměr: 40 x 40 cm
- Výška: 0,8 cm
- Hmotnost: 0,5 kg
- Spotřeba: 6,6 ks/m²
- Barva: modrá
- Materiál: polyethylen
Hlavní parametry:
- Rozměr: 40 x 40 cm
- Výška: 0,8 cm
- Hmotnost: 0,5 kg
- Spotřeba: 6,6 ks/m²
- Barva: modrá
- Materiál: polyethylen
Parametry
| Výrobce | Art Plast |
| Materiál | plastová |
| Barva | modrá |
| Hmotnost | 0.5 kg |
| Tloušťka | 8 mm |
| Délka | 400 mm |
| Šířka | 400 mm |
| Tvar | čtvercová |
| Drenážní (propustná) | ano |
| Nosnost / pojezdovost | pouze pro chodce |
| Náročnost instalace | snadná (svépomocí) |
| Styl | moderní |
| Dekor | jednobarevná |
| Volně ložená | ano |
| Spotřeba ks/m² | 6.6 ks/m² |
| Počet kusů v balení | 1 ks |
| Pokrytí na balení | 0.15 m² |
| Na chodníky a cestičky | ano |
| Pro okolí bazénu | ano |