Zplynovací kotle ATMOS KOMBI jsou ideální volbou pro spalování hnědého uhlí a dřeva s vysokou účinností a ekologickou šetrností. Díky odtahovému ventilátoru a chladící smyčce jsou tyto kotle bezprašné a minimalizují riziko přetopení. Konstrukce tělesa z kvalitních ocelových plechů a nový otočný rošt zajišťují dokonalé zplynování paliva a snadné odstraňování popela. S velkým zásobníkem paliva a automatickým vypnutím po dohoření paliva poskytují pohodlné a spolehlivé vytápění. Hlavní parametry: -... Celý popis
Koupit za 83 916 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
99 %
Atmos C 25 ST Kotel na tuhá paliva
Doprava:
zdarma
Skladem
66 222 Kč
Koupit za 66 222 Kč
100 %
Zplyňovací kotel na hnědé uhlí, dřevo ocelový ATMOS C 40 S, výkon 40 Kw
Doprava:
zdarma
Skladem
83 916 Kč
Koupit za 83 916 Kč
98 %
ATMOS C 25 ST KOMBI
Doprava:
zdarma
Skladem
82 500 Kč
Koupit za 82 500 Kč
Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Zplynovací kotle ATMOS KOMBI jsou ideální volbou pro spalování hnědého uhlí a dřeva s vysokou účinností a ekologickou šetrností. Díky odtahovému ventilátoru a chladící smyčce jsou tyto kotle bezprašné a minimalizují riziko přetopení. Konstrukce tělesa z kvalitních ocelových plechů a nový otočný rošt zajišťují dokonalé zplynování paliva a snadné odstraňování popela. S velkým zásobníkem paliva a automatickým vypnutím po dohoření paliva poskytují pohodlné a spolehlivé vytápění.
Hlavní parametry:
- Jmenovitý výkon: 20 - 48 kW
- Předepsané palivo: Hnědé uhlí ořech 1 s výhřevností 17 - 20 MJ/kg-1
- Náhradní palivo: Suché dřevo s výhřevností 15 - 18 MJ/kg-1
- Max. délka dřeva: 330 - 530 mm
- Minimální teplota vratné vody: 65 °C
- Teplota spalin při jmenovitém výkonu: 164 - 230 °C
- Účinnost v celém rozsahu výkonu: 83,4 - 88,9 %
- Třída kotle: 4 - 5
Zplynovací kotle ATMOS KOMBI jsou spolehlivým a účinným řešením pro vytápění s možností spalovat jak hnědé uhlí, tak dřevo. Díky svým vlastnostem a kvalitní konstrukci poskytují komfortní a ekonomické vytápění s ohledem na životní prostředí.
Hlavní parametry:
- Jmenovitý výkon: 20 - 48 kW
- Předepsané palivo: Hnědé uhlí ořech 1 s výhřevností 17 - 20 MJ/kg-1
- Náhradní palivo: Suché dřevo s výhřevností 15 - 18 MJ/kg-1
- Max. délka dřeva: 330 - 530 mm
- Minimální teplota vratné vody: 65 °C
- Teplota spalin při jmenovitém výkonu: 164 - 230 °C
- Účinnost v celém rozsahu výkonu: 83,4 - 88,9 %
- Třída kotle: 4 - 5
Zplynovací kotle ATMOS KOMBI jsou spolehlivým a účinným řešením pro vytápění s možností spalovat jak hnědé uhlí, tak dřevo. Díky svým vlastnostem a kvalitní konstrukci poskytují komfortní a ekonomické vytápění s ohledem na životní prostředí.
Parametry
| Výrobce | Atmos |
| Hmotnost | 379 kg |
| Způsob vytápění | na tuhá paliva |
| Výkon | 25 kW |
| Emisní třída | 5 |
| Typ | zplyňovací |
| Na dřevo | ano |
| Na uhlí | ano |
| Automatické | ano |
| Se zásobníkem paliva | ano |
| Instalace | stacionární |
| Obsah palivové násypky | 90 dm3 |
| Průměr kouřovodu | 152 mm |
| Účinnost spalování | 88.9 % |
| Kotle na tuhá paliva | ano |
| Kotle na pevná paliva | ano |
| Kotle s kondenzační technologií | ano |