Zplynovací kotle ATMOS KOMBI jsou ideální volbou pro spalování hnědého uhlí a dřeva s vysokou účinností a ekologickou šetrností. Díky odtahovému ventilátoru minimalizují kouření při provozu a přikládání paliva. Těleso kotlů je vyrobeno z kvalitních ocelových plechů a disponuje novým otočným roštem pro efektivní zplynování paliva a snadné čištění popela. Chladící smyčka chrání kotel před přetopením a automatické vypnutí po dohoření paliva zajišťuje spalinový termostat. S malými rozměry a nízkou hmotností... Celý popis
Koupit za 71 604 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
99 %
Atmos C 32 ST Kotel na tuhá paliva
Doprava:
zdarma
Skladem
71 604 Kč
Koupit za 71 604 Kč
98 %
ATMOS C 32 ST KOMBI
Doprava:
zdarma
Skladem
85 300 Kč
Koupit za 85 300 Kč
Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Zplynovací kotle ATMOS KOMBI jsou ideální volbou pro spalování hnědého uhlí a dřeva s vysokou účinností a ekologickou šetrností. Díky odtahovému ventilátoru minimalizují kouření při provozu a přikládání paliva. Těleso kotlů je vyrobeno z kvalitních ocelových plechů a disponuje novým otočným roštem pro efektivní zplynování paliva a snadné čištění popela. Chladící smyčka chrání kotel před přetopením a automatické vypnutí po dohoření paliva zajišťuje spalinový termostat. S malými rozměry a nízkou hmotností jsou tyto zplynovací kotle praktické a snadno ovladatelné.
Hlavní parametry:
- Jmenovitý výkon: 20-48 kW
- Předepsané palivo: Hnědé uhlí ořech 1, dřevo
- Max. délka dřeva: 330-530 mm
- Minimální teplota vratné vody: 65 °C
- Teplota spalin při jmenovitém výkonu: 164-230 °C
- Účinnost v celém rozsahu výkonu: 83,4-88,9 %
- Třída kotle: 4-5
Zplynovací kotle ATMOS KOMBI jsou spolehlivým a účinným způsobem vytápění s ohledem na životní prostředí a snadnou obsluhu. S jejich výhodami a inovativními funkcemi budete mít jistotu kvalitního a ekonomického provozu.
Hlavní parametry:
- Jmenovitý výkon: 20-48 kW
- Předepsané palivo: Hnědé uhlí ořech 1, dřevo
- Max. délka dřeva: 330-530 mm
- Minimální teplota vratné vody: 65 °C
- Teplota spalin při jmenovitém výkonu: 164-230 °C
- Účinnost v celém rozsahu výkonu: 83,4-88,9 %
- Třída kotle: 4-5
Zplynovací kotle ATMOS KOMBI jsou spolehlivým a účinným způsobem vytápění s ohledem na životní prostředí a snadnou obsluhu. S jejich výhodami a inovativními funkcemi budete mít jistotu kvalitního a ekonomického provozu.
Parametry
| Výrobce | Atmos |
| Hmotnost | 415 kg |
| Způsob vytápění | na tuhá paliva |
| Výkon | 32 kW |
| Emisní třída | 5 |
| Typ | zplyňovací |
| Na dřevo | ano |
| Na uhlí | ano |
| Automatické | ano |
| Se zásobníkem paliva | ano |
| Instalace | stacionární |
| Obsah palivové násypky | 110 dm3 |
| Průměr kouřovodu | 152 mm |
| Účinnost spalování | 88.6 % |
| Strana pantů | vpravo |
| Kotle s regulací teploty | ano |
| Kotle s termostatem | ano |
| Kotle s ochranou proti přehřátí | ano |
| Kotle s bezpečnostními funkcemi | ano |
| Kotle s automatickým vypnutím | ano |
| Kotle s vysokou účinností | ano |
| Kotle s nízkou spotřebou energie | ano |
| Kotle s energetickým štítkem A++ | ano |
| Kotle s rekuperací tepla | ano |