ATMOS D 14 P - ekologické a plně automatické kotle na pelety pro efektivní vytápění Pokud jste hledali spolehlivý způsob vytápění s minimální obsluhou a maximálním komfortem, kotle na pelety ATMOS D 14 P jsou skvělou volbou. Tyto kotle jsou vybaveny elektronickou regulací, která optimalizuje výkon kotle a další funkce hořáku podle konkrétních podmínek. Díky automatickému odpopelnění a možnosti nastavení intervalu čištění spalovací komory hořáku podle kvality palivových pelet, je provoz kotle snadný... Celý popis
Koupit za 52 664 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
ATMOS D 14 P - ekologické a plně automatické kotle na pelety pro efektivní vytápění
Pokud jste hledali spolehlivý způsob vytápění s minimální obsluhou a maximálním komfortem, kotle na pelety ATMOS D 14 P jsou skvělou volbou. Tyto kotle jsou vybaveny elektronickou regulací, která optimalizuje výkon kotle a další funkce hořáku podle konkrétních podmínek. Díky automatickému odpopelnění a možnosti nastavení intervalu čištění spalovací komory hořáku podle kvality palivových pelet, je provoz kotle snadný a efektivní.
Hlavní parametry:
- Výkon: 14 kW
- Hmotnost: 231 kg
- Průřez kouřovodu: 150 mm
- Účinnost: 90.3 %
- Ecodesign: Ano
- Třída kotle (303-5:2012): 5
- Vodní kapacita: 56 L
- Rozměry: 1207 x 620 x 570 mm (V x Š x D)
- Tah komínu: 16 Pa
Výhody kotlů ATMOS D 14 P spočívají v jejich velkém komfortu vytápění, vysoké účinnosti a ekologickém spalování dle normy ČSN EN 303-5. Tyto kotle umožňují snadný a automatický provoz, včetně vypnutí po dohoření paliva a vybírání popela. Díky nim můžete využít obnovitelné zdroje energie a přispět k ochraně životního prostředí. S kotle na pelety ATMOS D 14 P získáte efektivní a ekologické vytápění bez zbytečných starostí.
Pokud jste hledali spolehlivý způsob vytápění s minimální obsluhou a maximálním komfortem, kotle na pelety ATMOS D 14 P jsou skvělou volbou. Tyto kotle jsou vybaveny elektronickou regulací, která optimalizuje výkon kotle a další funkce hořáku podle konkrétních podmínek. Díky automatickému odpopelnění a možnosti nastavení intervalu čištění spalovací komory hořáku podle kvality palivových pelet, je provoz kotle snadný a efektivní.
Hlavní parametry:
- Výkon: 14 kW
- Hmotnost: 231 kg
- Průřez kouřovodu: 150 mm
- Účinnost: 90.3 %
- Ecodesign: Ano
- Třída kotle (303-5:2012): 5
- Vodní kapacita: 56 L
- Rozměry: 1207 x 620 x 570 mm (V x Š x D)
- Tah komínu: 16 Pa
Výhody kotlů ATMOS D 14 P spočívají v jejich velkém komfortu vytápění, vysoké účinnosti a ekologickém spalování dle normy ČSN EN 303-5. Tyto kotle umožňují snadný a automatický provoz, včetně vypnutí po dohoření paliva a vybírání popela. Díky nim můžete využít obnovitelné zdroje energie a přispět k ochraně životního prostředí. S kotle na pelety ATMOS D 14 P získáte efektivní a ekologické vytápění bez zbytečných starostí.
Parametry
| Výrobce | Atmos |
| Hmotnost | 231 kg |
| Způsob vytápění | na tuhá paliva |
| Výkon | 14 kW |
| Emisní třída | 5 |
| Materiál | ocelové |
| Na pelety | ano |
| Automatické | ano |
| S pojistným ventilem | ano |
| Instalace | stacionární |
| Obsah palivové násypky | 88 dm3 |
| Průměr kouřovodu | 152 mm |
| Účinnost spalování | 90.3 % |
| Výška | 1207 mm |
| Šířka | 620 mm |
| Hloubka | 768 mm |
| Strana pantů | vpravo |
| Kotle na pevná paliva | ano |
| Kotle na biomasu | ano |