Kotel D21P je automatický kotel na pelety s výkonem 24 kW a účinností 90,2 %. Emisní třída 5 (Ekodesign) zaručuje ekologické vytápění. Elektronická regulace umožňuje přizpůsobit chod kotle podmínkám systému. Doplňování pelet a čištění spalovací komory hořáku je potřeba provádět jednou za 1 – 30 dní podle kvality pelet a velikosti zásobníku. Kotel lze vybavit automatickým odpopelňovacím systémem pro minimalizaci obsluhy. Díky těmto funkcím jsou kotle na pelety stejně pohodlné jako topení plynem... Celý popis
Koupit za 57 383 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Kotel D21P je automatický kotel na pelety s výkonem 24 kW a účinností 90,2 %. Emisní třída 5 (Ekodesign) zaručuje ekologické vytápění. Elektronická regulace umožňuje přizpůsobit chod kotle podmínkám systému. Doplňování pelet a čištění spalovací komory hořáku je potřeba provádět jednou za 1 – 30 dní podle kvality pelet a velikosti zásobníku. Kotel lze vybavit automatickým odpopelňovacím systémem pro minimalizaci obsluhy.
Díky těmto funkcím jsou kotle na pelety stejně pohodlné jako topení plynem nebo propan butanem, ale s výhodou spalování obnovitelných zdrojů energie.
**Hlavní parametry:**
- Výkon kotle: 24 kW
- Účinnost kotle: 90,2 %
- Emisní třída: 5 (Ekodesign)
- Dotovaný kotel (SVT890)
Díky těmto funkcím jsou kotle na pelety stejně pohodlné jako topení plynem nebo propan butanem, ale s výhodou spalování obnovitelných zdrojů energie.
**Hlavní parametry:**
- Výkon kotle: 24 kW
- Účinnost kotle: 90,2 %
- Emisní třída: 5 (Ekodesign)
- Dotovaný kotel (SVT890)
Parametry
| Výrobce | Atmos |
| Hmotnost | 254 kg |
| Způsob vytápění | na tuhá paliva |
| Výkon | 24 kW |
| Emisní třída | 5 |
| Materiál | ocelové |
| Na pelety | ano |
| Automatické | ano |
| S pojistným ventilem | ano |
| Instalace | stacionární |
| Obsah palivové násypky | 88 dm3 |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Účinnost spalování | 90.2 % |
| Výška | 1207 mm |
| Šířka | 620 mm |
| Hloubka | 670 mm |
| Kotle na biomasu | ano |