Zplynovací kotle na kusové dřevo ATMOS jsou ideálním řešením pro ekologické vytápění vašeho domova či chalupy. Díky principu generátorového zplynování s odtahovým ventilátorem nebo tlačným ventilátorem dokáží efektivně spalovat dřevo s minimem škodlivých emisí. Těleso kotlů je vyrobeno z kvalitních ocelových plechů, které zajišťují dlouhou životnost a spolehlivost. S vysokou účinností dosahující až 87 % podle typu a ekologickým spalováním splňují kotle nejvyšší ekologické standardy. Chladící smyčka... Celý popis
Koupit za 60 528 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
99 %
Atmos DC 22 S Kotel na tuhá paliva
Doprava:
zdarma
Skladem
60 528 Kč
Koupit za 60 528 Kč
98 %
Atmos DC 22 S - Zplynovací kotel na dřevo
Doprava:
zdarma
Skladem
60 199 Kč
Koupit za 60 199 Kč
100 %
Atmos DC 22 S
Doprava:
zdarma
Skladem
67 512 Kč
Koupit za 67 512 Kč
98 %
ATMOS DC 22 S
Doprava:
zdarma
Skladem
69 000 Kč
Koupit za 69 000 Kč
Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Zplynovací kotle na kusové dřevo ATMOS jsou ideálním řešením pro ekologické vytápění vašeho domova či chalupy. Díky principu generátorového zplynování s odtahovým ventilátorem nebo tlačným ventilátorem dokáží efektivně spalovat dřevo s minimem škodlivých emisí. Těleso kotlů je vyrobeno z kvalitních ocelových plechů, které zajišťují dlouhou životnost a spolehlivost. S vysokou účinností dosahující až 87 % podle typu a ekologickým spalováním splňují kotle nejvyšší ekologické standardy. Chladící smyčka proti přetopení a automatické vypnutí kotle po dohoření paliva zajišťují bezpečný provoz a snadnou obsluhu.
Hlavní parametry:
- Možnost spalovat velké kusy dřeva
- Velký zásobník paliva pro dlouhou dobu hoření
- Vysoká účinnost 81 až 87 %
- Ekologické spalování dle normy ČSN EN 303-5 a EKODESIGN 2015/1189
- Odtahový ventilátor minimalizuje kouření a zajišťuje bezprašné vybírání popela
- Chladící smyčka proti přetopení chrání kotel před poškozením
- Automatické vypnutí kotle a pohodlné vybírání popela
- Malé rozměry a nízká hmotnost pro snadnou instalaci a obsluhu
- Certifikace dle platných norem a poskytování dotací ze Státního Fondu životního prostředí
Díky zplynovacím kotlům ATMOS můžete efektivně a ekologicky vytápět svůj domov s minimálními nároky na obsluhu a s maximálním ohledem k životnímu prostředí.
Hlavní parametry:
- Možnost spalovat velké kusy dřeva
- Velký zásobník paliva pro dlouhou dobu hoření
- Vysoká účinnost 81 až 87 %
- Ekologické spalování dle normy ČSN EN 303-5 a EKODESIGN 2015/1189
- Odtahový ventilátor minimalizuje kouření a zajišťuje bezprašné vybírání popela
- Chladící smyčka proti přetopení chrání kotel před poškozením
- Automatické vypnutí kotle a pohodlné vybírání popela
- Malé rozměry a nízká hmotnost pro snadnou instalaci a obsluhu
- Certifikace dle platných norem a poskytování dotací ze Státního Fondu životního prostředí
Díky zplynovacím kotlům ATMOS můžete efektivně a ekologicky vytápět svůj domov s minimálními nároky na obsluhu a s maximálním ohledem k životnímu prostředí.
Parametry
| Výrobce | Atmos |
| Hmotnost | 324 kg |
| Objem zásobníku vody | 58 l |
| Způsob vytápění | na tuhá paliva |
| Výkon | 22 kW |
| Emisní třída | 5 |
| Materiál | ocelové |
| Typ | zplyňovací |
| Na dřevo | ano |
| Se zásobníkem paliva | ano |
| Instalace | stacionární |
| Obsah palivové násypky | 95 dm3 |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Výška | 1185 mm |
| Šířka | 675 mm |
| Hloubka | 959 mm |
| Účinnost spalování | 89.9 % |
| Strana pantů | vpravo |
| Kotle na tuhá paliva | ano |
| Kotle na biomasu | ano |
| Kotle s nuceným odtahem spalin | ano |
| Kotle s vysokou účinností | ano |
| Kotle s ochranou proti přehřátí | ano |
| Kotle s automatickým vypnutím | ano |