Zplynovací kotle na kusové dřevo ATMOS jsou špičkovým řešením pro vytápění s vysokou účinností a ekologickým provozem. Díky generátorovému zplynování s odtahovým ventilátorem či tlačným ventilátorem nabízejí dokonalé spalování dřeva s minimem škodlivých exhalací. Konstrukce kotlů z kvalitních ocelových plechů a keramické tvarovky pro dohoření paliva zaručují vysokou účinnost a ekologický provoz. S chladící smyčkou proti přetopení a automatickým vypnutím po dohoření paliva jsou tyto kotle nejen efektivní,... Celý popis
Koupit za 82 524 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
99 %
Atmos DC 50 S Kotel na tuhá paliva
Doprava:
zdarma
Skladem
82 524 Kč
Koupit za 82 524 Kč
Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Zplynovací kotle na kusové dřevo ATMOS jsou špičkovým řešením pro vytápění s vysokou účinností a ekologickým provozem. Díky generátorovému zplynování s odtahovým ventilátorem či tlačným ventilátorem nabízejí dokonalé spalování dřeva s minimem škodlivých exhalací. Konstrukce kotlů z kvalitních ocelových plechů a keramické tvarovky pro dohoření paliva zaručují vysokou účinnost a ekologický provoz. S chladící smyčkou proti přetopení a automatickým vypnutím po dohoření paliva jsou tyto kotle nejen efektivní, ale i bezpečné a snadno ovladatelné.
Hlavní parametry:
- Rozsah výkonu od 10 kW do 99 kW
- Účinnost 81 - 90 %
- Možnost spalovat velké kusy dřeva s průměrem až 200 mm
- Vysoká účinnost díky předehřátému primárnímu i sekundárnímu vzduchu
- Ekologické spalování dle ČSN EN 303-5 třídy 3, 4, 5, EKODESIGN 2015/1189
- Odtahový ventilátor minimalizuje kouření při provozu
- Chladící smyčka proti přetopení zajišťuje bezpečný provoz
- Malé rozměry, nízká hmotnost a snadné čištění bez trubkovnice
- Certifikace od renomovaných zkušeben včetně SZÚ Brno, TÜV München a dalších
Zvolte ekologické a efektivní vytápění s zplynovacími koly ATMOS pro komfortní a bezpečný provoz v každé domácnosti.
Hlavní parametry:
- Rozsah výkonu od 10 kW do 99 kW
- Účinnost 81 - 90 %
- Možnost spalovat velké kusy dřeva s průměrem až 200 mm
- Vysoká účinnost díky předehřátému primárnímu i sekundárnímu vzduchu
- Ekologické spalování dle ČSN EN 303-5 třídy 3, 4, 5, EKODESIGN 2015/1189
- Odtahový ventilátor minimalizuje kouření při provozu
- Chladící smyčka proti přetopení zajišťuje bezpečný provoz
- Malé rozměry, nízká hmotnost a snadné čištění bez trubkovnice
- Certifikace od renomovaných zkušeben včetně SZÚ Brno, TÜV München a dalších
Zvolte ekologické a efektivní vytápění s zplynovacími koly ATMOS pro komfortní a bezpečný provoz v každé domácnosti.
Parametry
| Výrobce | Atmos |
| Hmotnost | 433 kg |
| Objem zásobníku vody | 89 l |
| Způsob vytápění | na tuhá paliva |
| Výkon | 49.9 kW |
| Emisní třída | 4 |
| Materiál | ocelové |
| Typ | zplyňovací |
| Na dřevo | ano |
| Se zásobníkem paliva | ano |
| Instalace | stacionární |
| Obsah palivové násypky | 180 dm3 |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Výška | 1260 mm |
| Šířka | 678 mm |
| Hloubka | 1160 mm |
| Účinnost spalování | 87.7 % |
| Kotle s nuceným odtahem spalin | ano |