Moderní a ekologický zplynovací kotel ATTACK DPX z řady 6000 je skvělým řešením pro vytápění s vysokým komfortem a účinností až 91%. S nadstandardním nakládacím prostorem a možností nepřetržitého hoření paliva po dobu 8-12 hodin, tento kotel nabízí nejen pohodlí, ale i úsporu času. Díky automatické komínové klapce a kvalitnímu zpracování zaručuje kotel ATTACK DPX spolehlivý provoz a dlouhou životnost. **Hlavní parametry:** - Jmenovitý výkon: 15 kW (DPX15), 25 kW (DPX25), 30 kW (DPX30) - Účinnost:... Celý popis
Koupit za 61 282 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
99 %
Attack 25 DPX PROFI Kotel na tuhá paliva
Doprava:
zdarma
Skladem
61 282 Kč
Koupit za 61 282 Kč
100 %
ATTACK DPX 25 PROFI (DOTAČNÍ KOTEL)
Doprava:
zdarma
Skladem
61 283 Kč
Koupit za 61 283 Kč
Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Moderní a ekologický zplynovací kotel ATTACK DPX z řady 6000 je skvělým řešením pro vytápění s vysokým komfortem a účinností až 91%. S nadstandardním nakládacím prostorem a možností nepřetržitého hoření paliva po dobu 8-12 hodin, tento kotel nabízí nejen pohodlí, ale i úsporu času. Díky automatické komínové klapce a kvalitnímu zpracování zaručuje kotel ATTACK DPX spolehlivý provoz a dlouhou životnost.
**Hlavní parametry:**
- Jmenovitý výkon: 15 kW (DPX15), 25 kW (DPX25), 30 kW (DPX30)
- Účinnost: 91,3% (DPX15), 90,4% (DPX25), 90,1% (DPX30)
- Objem palivové šachty: 82 dm3 (DPX15), 125 dm3 (DPX25), 158 dm3 (DPX30)
- Rozměr plnícího otvoru: 235×445 mm
- Doba hoření při jmenovitém výkonu: 3 hodiny
- Předepsané palivo: Suché dřevo s výhřevností 15–17 MJ/kg, obsah vody min. 12% – max. 20%, průměr 80–150 mm
- Průměrná spotřeba paliva: 3,9 kg/h (DPX15), 6,5 kg/h (DPX25), 7,8 kg/h (DPX30)
- Doporučený objem akumulační nádrže: 800–1500 l
- Rozsah nastavení teploty ohřívané vody: 65–90 °C
Zvolte kotel ATTACK DPX pro spolehlivé a efektivní vytápění s možností regulace PROFI pro lepší účinnost a snadné ovládání. S možností připojení akumulační nádrže a směšovacího zařízení ATTACK Oventrop získáte prodlouženou záruku a ještě efektivnější provoz. S ATTACK DPX si užijete teplo, pohodlí a šetrnost k životnímu prostředí.
**Hlavní parametry:**
- Jmenovitý výkon: 15 kW (DPX15), 25 kW (DPX25), 30 kW (DPX30)
- Účinnost: 91,3% (DPX15), 90,4% (DPX25), 90,1% (DPX30)
- Objem palivové šachty: 82 dm3 (DPX15), 125 dm3 (DPX25), 158 dm3 (DPX30)
- Rozměr plnícího otvoru: 235×445 mm
- Doba hoření při jmenovitém výkonu: 3 hodiny
- Předepsané palivo: Suché dřevo s výhřevností 15–17 MJ/kg, obsah vody min. 12% – max. 20%, průměr 80–150 mm
- Průměrná spotřeba paliva: 3,9 kg/h (DPX15), 6,5 kg/h (DPX25), 7,8 kg/h (DPX30)
- Doporučený objem akumulační nádrže: 800–1500 l
- Rozsah nastavení teploty ohřívané vody: 65–90 °C
Zvolte kotel ATTACK DPX pro spolehlivé a efektivní vytápění s možností regulace PROFI pro lepší účinnost a snadné ovládání. S možností připojení akumulační nádrže a směšovacího zařízení ATTACK Oventrop získáte prodlouženou záruku a ještě efektivnější provoz. S ATTACK DPX si užijete teplo, pohodlí a šetrnost k životnímu prostředí.
Parametry
| Výrobce | Attack |
| Hmotnost | 430 kg |
| Způsob vytápění | na tuhá paliva |
| Výkon | 25 kW |
| S ohřevem užitkové vody | ano |
| Emisní třída | 5 |
| Materiál | ocelové |
| Typ | zplyňovací |
| Na dřevo | ano |
| Automatické | ano |
| S pojistným ventilem | ano |
| Instalace | stacionární |
| Obsah palivové násypky | 125 dm3 |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Výška | 1240 mm |
| Šířka | 700 mm |
| Hloubka | 1240 mm |
| Účinnost spalování | 90.4 % |
| Kotle s kondenzační technologií | ano |
| Kombinované kotle | ano |