Splyňovací kotel na dřevo SLX od značky ATTACK je skvělým řešením pro efektivní vytápění s dlouhou dobou hoření. Díky nadrozměrné nakládací komoře s objemem 200 až 230 litrů si můžete užívat nepřetržitého hoření po dobu 8 až 12 hodin. Kotel je vyroben s důrazem na kvalitu a dlouhou životnost, díky kotlové oceli tloušťky 6 mm a žárobetonové trysce odolné teplotám až 1350 °C. Moderní technologie, jako je trubkový výměník s turbulátory, zajišťují vysokou účinnost a čistý výměník. Regulace kotle je... Celý popis
Koupit za 75 674 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
99 %
Attack 25 SLX PROFI Kotel na tuhá paliva
Doprava:
zdarma
Skladem
75 674 Kč
Koupit za 75 674 Kč
100 %
ATTACK SLX 25 PROFI (DOTAČNÍ KOTEL )
Doprava:
zdarma
Skladem
75 674 Kč
Koupit za 75 674 Kč
Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Splyňovací kotel na dřevo SLX od značky ATTACK je skvělým řešením pro efektivní vytápění s dlouhou dobou hoření. Díky nadrozměrné nakládací komoře s objemem 200 až 230 litrů si můžete užívat nepřetržitého hoření po dobu 8 až 12 hodin. Kotel je vyroben s důrazem na kvalitu a dlouhou životnost, díky kotlové oceli tloušťky 6 mm a žárobetonové trysce odolné teplotám až 1350 °C. Moderní technologie, jako je trubkový výměník s turbulátory, zajišťují vysokou účinnost a čistý výměník.
Regulace kotle je možná pomocí Profi nebo Lambda Touch, které nabízejí jednoduché ovládání a mnoho funkcí pro pohodlný provoz. Kotel je ekologický a šetrný k životnímu prostředí díky účinnému zplyňování, které snižuje emise CO2 a tvorbu popela. Splyňovací kotel SLX je skvělou volbou pro moderní a efektivní vytápění.
**Hlavní parametry:**
- Jmenovitý výkon: 20-55 kW
- Objem nakládací komory: 200-230 litrů
- Účinnost kotle: 90,3-91,8 %
- Průměrná spotřeba dřeva: 5,2-14,3 kg/h
- Doba hoření při jmenovitém výkonu: 4-8 hodin
- Doporučený objem akumulační nádrže: 1000-3500 litrů
- Rozsah nastavení teploty topné vody: 65-85 °C
Regulace kotle je možná pomocí Profi nebo Lambda Touch, které nabízejí jednoduché ovládání a mnoho funkcí pro pohodlný provoz. Kotel je ekologický a šetrný k životnímu prostředí díky účinnému zplyňování, které snižuje emise CO2 a tvorbu popela. Splyňovací kotel SLX je skvělou volbou pro moderní a efektivní vytápění.
**Hlavní parametry:**
- Jmenovitý výkon: 20-55 kW
- Objem nakládací komory: 200-230 litrů
- Účinnost kotle: 90,3-91,8 %
- Průměrná spotřeba dřeva: 5,2-14,3 kg/h
- Doba hoření při jmenovitém výkonu: 4-8 hodin
- Doporučený objem akumulační nádrže: 1000-3500 litrů
- Rozsah nastavení teploty topné vody: 65-85 °C
Parametry
| Výrobce | Attack |
| Hmotnost | 570 kg |
| Způsob vytápění | na tuhá paliva |
| Výkon | 25 kW |
| S ohřevem užitkové vody | ano |
| Emisní třída | 5 |
| Materiál | ocelové |
| Typ | zplyňovací |
| Na dřevo | ano |
| Automatické | ano |
| S pojistným ventilem | ano |
| Instalace | stacionární |
| Obsah palivové násypky | 200 dm3 |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Výška | 1472 mm |
| Šířka | 703 mm |
| Hloubka | 1337 mm |
| Účinnost spalování | 91.6 % |
| Kotle na tuhá paliva | ano |
| Kotle s rekuperací tepla | ano |